online 3.5.2015

Lužice - Strážovice 2:2 (0:1)

Hruška, Zeman

V neděli 3. května přivítali lužičtí fotbalisté na své půdě hráče Strážovic. Z předchozích třech zápasů letošní sezóny oba týmy vydolovaly čtyři body. Trenérské duo mělo k dispozici šestnáct hráčů, chyběl zraněný Brhel.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, jejich první šance skončila na břevně. Na druhé straně po centru Pospíšila hlavičkoval Němec, ale brankář Strážovic jeho pokus chytil. Úvodní gól zápasu vstřelili hosté. Odpovědět mohl Kříž, ale golmana hostů nepřekonal. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Ve druhé půli byli lepším týmem domácí, ale své šance neproměnili Hruška, Balus ani další. Až v 68. minutě skóroval Hruška po pěkné akci zprava. O chvíli později tečovaný míč zahrál nešťastně rukou Ingr a Fojtů na přesně kopnutou penaltu nedosáhl. Lužičtí si vytvořili velký tlak. V poslední minutě vyrovnal střídající Zeman.

Tomáš Němec (75’ Rakvica) ~ Patrik Pospíšil (65’ Pazdera)