soubory ke stažení » los jaro 2018 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

reportáže

přípravka 7.6.2018

st. přípravka: Lužice - Moravský Písek 12:3

Chaloupka Michal 1; Blažej 1; Běhunčík 6; Pochylý 1; Švandelka 3

přípravka 28.5.2018

ml. přípravka: Lužice - Hodonín B 2:4

Hnidák 1, Káčerek 1

přípravka 28.5.2018

ml. přípravka: Rohatec - Lužice 9:11

Hnidák 6, Holík 1, Már 3, Machálek 1

přípravka 28.5.2018

st. přípravka: Rohatec - Lužice 4:13

Chaloupka Michal 2, Blažej 1, Maděra 1, Běhunčík 7, Švandelka 2

přípravka 20.5.2018

ml. přípravka: Bzenec - Lužice 8:12

Klvač 1, Káčerek 2, Chaloupka Jakub 1, Holík 6, Toman 2

přípravka 20.5.2018

st. přípravka: Bzenec - Lužice 8:11

Chaloupka Michal 3, Maděra 2, Běhunčík 5, Švandelka 1

přípravka 13.5.2018

st.přípravka: Lužice - FK Hodonín B 22:3

Chaloupka Michal 5, Blažej Adam 1, Maděra Mira 2, Lorenc Jakub 1, Běhunčík Michal 10, Švandelka Pavel 1, Maděrová Anna 2

přípravka 6.5.2018

st. přípravka: KEN Veselí nad Mor. - Lužice 6:30

Chaloupka Michal 4, Blažej Adam 3, Lorenc Jakub 2, Běhunčík Michal 9, Švandelka Pavel 3, Maděrová Anna 4, Úlehla David 5

přípravka 6.5.2018

ml. přípravka: KEN Veselí nad Mor. - Lužice 19:8

Hnidák Oliver 4, Holík David 1, Toman Matyáš 3

přípravka 29.4.2018

st. přípravka: Lužice - Veselí nad Moravou B 9:4

Chaloupka M. 1, Blažej 1, Běhunčík 5, Pochylý 2

přípravka 29.4.2018

ml. přípravka: Lužice - Blatnice 5:16

Hnidák 2, Klvač 1, Holík 1, Már 1

přípravka 22.4.2018

ml. přípravka: Hroznová Lhota - Lužice 11:0

 
přípravka 22.4.2018

st. přípravka: Hroznová Lhota - Lužice 18:5

Chaloupka Michal 1, Blažej Adam 1, Maděra Miroslav 1, Pochylý Filip 1, Maděrová Anna 1

přípravka 15.4.2018

ml. přípravka: Lužice - Kostelec 9:8

Klvač Josef 3, Holík David 3, Toman Matyáš 1, Ábela Albert 1, Már Radim 1

přípravka 8.4.2018

st. přípravka: Sudoměřice - Lužice 1:29

Chaloupka Michal 4, Blažej Adam 1, Lorenc Jakub 2, Běhunčík Michal 7, Pochylý Filip 6, Jedovnický Martin 5, Maděrová Anna 4

přípravka 8.4.2018

ml. přípravka: Petrov - Lužice 9:5

Klvač 2, Holík 3

přípravka 29.10.2017

ml. přípravka: Žádovice/Ježov - Lužice 4:15

Káčerek Jaroslav 6; Chaloupka Jakub 2; Hnidák Oliver 7

přípravka 23.10.2017

st. přípravka: Lužice - Rohatec 19:3

Chaloupka Michal 3, Maděra Mira 2, Běhunčík Michal 6, Hnidák Oliver 1, Jedovnický Martin 2, Švandelka Pavel 5

přípravka 23.10.2017

ml. přípravka: Lužice - Rohatec 4:10

Hnidák Oliver 2, Már Radim 2

krátké zprávy

online Podělte se o informace, které na webu chybí! 28.7.2015

Podílet se na chodu této sekce můžete i vy! Podělte se o informace, které na webu chybí, prostřednictvím Facebooku nebo diskuze.

Související

podzim jaro
02.09.2017ML Lužice - Petrov2:16
02.09.2017ST Lužice - Sudoměřice53:1
10.09.2017ML Kostelec - Lužice13:4
16.09.2017ML Lužice - Hrozn. Lhota2:16
16.09.2017ST Lužice - Hrozn. Lhota4:10
23.09.2017ML Blatnice - Lužice23:2
23.09.2017ST Veselí B - Lužice4:9
30.09.2017ML Lužice - KEN Veselí2:23
30.09.2017ST Lužice - Veselí B9:4
08.10.2017ML Hodonín B - Lužice15:3
08.10.2017ST Hodonín B - Lužice8:4
14.10.2017ML Lužice - Bzenec8:13
14.10.2017ST Lužice - Bzenec14:4
21.10.2017ML Lužice - Rohatec4:10
21.10.2017ST Lužice - Rohatec19:3
29.10.2017ML Žádov./Ježov - Lužice4:15
29.10.2017ST Mor. Písek - Lužice5:4
podzim jaro
08.04.2018ML Petrov - Lužice9:5
08.04.2018ST Sudoměřice - Lužice1:29
14.04.2018ML Lužice - Kostelec9:8
21.04.2018ML Hrozn. Lhota - Lužice11:0
21.04.2018ST Hrozn. Lhota - Lužice18:5
28.04.2018ML Lužice - Blatnice5:16
28.04.2018ST Lužice - Veselí B9:4
05.05.2018ML KEN Veselí - Lužice19:8
06.05.2018ST KEN Veselí - Lužice6:30
12.05.2018ML Lužice - Hodonín B2:4
12.05.2018ST Lužice - Hodonín B22:3
19.05.2018ML Bzenec - Lužice8:12
19.05.2018ST Bzenec - Lužice8:11
27.05.2018ML Rohatec - Lužice9:11
27.05.2018ST Rohatec - Lužice4:13
31.05.2018ML Lužice - Žádov./Ježov19:4
04.06.2018ST Lužice - Mor. Písek12:3
góly
1.ST. Běhunčík Michal91
2.ST. Chaloupka Michal40
3.ML. Hnidák Oliver34
4.ST. Švandelka Pavel20
5.ST. Jedovnický Martin19
6.ML. Holík David18
7.ML. Már Radim15
-.ST. Blažej Adam15
9.ML. Káčerek Jaroslav14
-.ML. Toman Matyáš14
-.ST. Maděra Miroslav14
-.ST. Maděrová Anna14
13.ST. Pochylý Filip13
14.ST. Lorenc Jakub11
-.ST. Úlehla David11
16.ML. Klvač Josef8
-.ST. Hnidák Oliver8
18.ML. Chaloupka Jakub5
19.ML. Ábela Albert3
-.ST. Chaloupka Jakub3
21.ML. Machálek Matěj2
-.ST. Adeyinka Timothy2
© 2005-2018, Ing. et Ing. Martin Ingr email | verze 5.4
XHTML, CSS, JS, XML, PHP, MySQL, TXP