online 8.4.2012

Lužice - Strážovice 6:1 (2:1)

66. a 85. Daniel, 22. Hasík, 43. vlastní, 53. Čechovský, 60. Hasoň

V neděli 8. dubna přijeli do Lužic hráči Strážovic, posledního týmu III.A třídy. Domácí měli soupeři co oplácet, podzimní prohra byla velkou ostudou. Trenér Horníček se musel vypořádat s velkou absencí, chyběli Sedlák, J. Skočík, Mich. Skočík, Skoumal, Szabó, Šuga i Zeman. Naopak hrát museli nemocný Ševčík a nedoléčený Finč. Rozcvičku obou týmů zkrátilo silné sněžení. Nevídaná situace nastala na začátku zápasu. Domácí nastoupili o deseti hráčích, přestože měli na střídačce Pazderu. V zápise o utkání totiž figuroval Čechovský, který přijel téměř po půlhodině hry.

První velkou šanci zápasu měl Daniel, který po Ingrově rohu z voleje překonal golmana, ale toho na brankové čáře zastoupil dobře postavený obránce. Domácí i v oslabení kontrolovali hru, ovšem byl to právě soupeř, který se v 10. minutě ujal vedení. O pět minut později si obnovil zranění stehenního svalu Finč a do hry šel náhradník Pazdera. Ve 22. minutě se napřáhl ke střele obránce Mokroš, brankář míč vyrazil jen k dobíhajícímu Hasíkovi, který jej neměl problém dopravit do odkryté brány. Ve 29. minutě se na hřišti objevil opozdilec Čechovský a domácí konečně mohli pokračovat v plném počtu. A právě Čechovský parádní střelou z přímého kopu vyzkoušel pozornost brankáře, který dalekonosný projektil letící do vzdálenější šibenice vyrazil nad bránu. Pohlednou akci domácích zakončil Ševčík střelou do břevna. Důležitý moment zápasu nastal chvíli před koncem prvního poločasu, kdy se zranil brankář hostů. Ve 43. minutě vyrazil před dotírajícím Pazderou Hasíkův centr tak nešťastně, že se mu míč od spoluhráče vrátil do brány. Poločas skončil 2:1.

Ve druhé půli se domácí brzy uklidnili třetím gólem. V 53. minutě Ingr na pravé straně vyslal přízemní přihrávkou Hasoně, který našel v šestnáctce Čechovského a ten prudkou střelou skóroval na 3:1. V 60. minutě Ševčík přihrál Hasoňovi a ten zblízka prostřelil zraněného brankáře. V 66. minutě to bylo už 5:1, Daniel si převzal míč a prokličkoval se až k brankáři, kterému při zakončení nedal šanci. O dvacet minut později se situace opakovala, Daniel další pohlednou individuální akci zakončil přesnou střelou. Mezitím své velké šance neproměnili Balus, Daniel, Ingr, Hasík ani několikrát Hasoň. Utkání i proto skončilo jen rozdílem pěti gólů.

Tomáš Hasík ~ Petr HasoňKamil Balus ~ Milan Daniel ~ Vít Čechovský (od 29’) ~ Martin IngrJiří Mokroš ~ František Ševčík ~ Miroslav Finč (15’ Pazdera)Miroslav SkočíkJakub Buchta

3.5.2015Lužice - Strážovice 2:2 (0:1)více >>
29.3.2015Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
28.10.2014Lužice - Strážovice 0:2 (0:0)více >>
2.8.2014Strážovice - Lužice 0:8 (0:2)více >>
3.5.2014Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
30.3.2014Lužice - Strážovice 3:1 (2:0)více >>
15.9.2013Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
4.8.2013Lužice - Strážovice 6:0 (4:0)více >>