online 15.9.2013

Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)

20. Vacenovský

V neděli 15. září odehráli lužičtí fotbalisté mistrovské utkání ve Strážovicích. Trenér Urbánek měl k dispozici čtrnáct hráčů. Chyběli Pazdera, Varga a Varmuža.

Utkání začalo mírnou převahou hostů, kteří se také jako první ujali vedení. Šestý gól v sezóně si připsal Vacenovský. Hráči Baníku neproměnili velké množství šancí a naopak domácím se v průběhu druhého poločasu podařilo vyrovnat. Lužičtí mohli vrátit vedení na svou stranu, ale střela skončila na spojnici. Skórovat mohl také střídající Anovčín, ale v dobré pozici mířil jen do golmana. V poslední minutě Lužice dokonce kopaly penaltu, ale Hruška míč napálil do břevna. Utkání skončilo 1:1.

Lukáš Vacenovský ~ Martin Hausner (76’ Anovčín)Tomáš Brhel ~ Vít Čechovský ~ Jan Hruška ~ Ivan ŠugaKamil Balus ~ Miroslav Finč (16’ Mitrík) ~ Martin RakvicaLukáš BatrlaLuděk Fojtů ml.

3.5.2015Lužice - Strážovice 2:2 (0:1)více >>
29.3.2015Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
28.10.2014Lužice - Strážovice 0:2 (0:0)více >>
2.8.2014Strážovice - Lužice 0:8 (0:2)více >>
3.5.2014Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
30.3.2014Lužice - Strážovice 3:1 (2:0)více >>
15.9.2013Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)
4.8.2013Lužice - Strážovice 6:0 (4:0)více >>