online 30.3.2014

Lužice - Strážovice 3:1 (2:0)

2. Hruška, 44. Pazdera, 88. Brhel

Za krásného slunečného počasí se v neděli 30. března utkalo domácí áčko s fotbalisty Strážovic. Trenéři Baníku měli k dispozici téměř kompletní kádr, chyběl jen Šuga.

Utkání začalo převahou domácích a již ve druhé minutě se ujali vedení, když se po přihrávce Salajky dostal do šance Hruška a bez problémů poslal míč do sítě. Hosté ve snaze vyrovnat si vytvořili výrazný tlak, ale jistého golmana Fojtů překonat nedokázali. Druhý gól padl až těsně před odchodem do kabin a znovu do brány Strážovic. Polášek z levé strany přetaženým centrem našel Vacenovského, který perfektně naservíroval míč před prázdnou bránu Pazderovi a ten se mohl radovat z prvního gólu v sezóně.

Po změně stran Pazdera mohl navýšit vedení domácích po výtečné přihrávce Poláška, ale v samostatném úniku nastřelil vyběhnuvšího brankáře. Další parádní akce Lužic se zrodila na pravé straně, Hruška po přesném centru Rakvicy hlavičkou trefil břevno. O chvíli později Polášek přetáhl roh, Balus vracel míč do malého vápna na Vacenovského, ale ten zblízka trefil brankáře. Skórovat mohl také čerstvý Brhel, který se prokličkoval obranou hostů, ale jeho levačce chyběla razance. Přibližně deset minut před koncem zápasu hosté snížili, ale utkání se jim zdramatizovat nepodařilo, protože záhy na to vrátil dvoubrankové vedení domácím Brhel po přihrávce Finče. Byla to jeho devátá trefa v sezóně. Zápas skončil 3:1.

Lukáš Vacenovský (89’ Flachs) ~ Ondřej Pazdera (66’ Brhel)Jar. Polášek (77’ Varmuža) ~ Jan Hruška ~ F. Kříž (90’ Holý) ~ L. Salajka (85’ Lamač)Kamil Balus ~ Miroslav Finč ~ Martin RakvicaDušan MitríkLuděk Fojtů ml.

3.5.2015Lužice - Strážovice 2:2 (0:1)více >>
29.3.2015Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
28.10.2014Lužice - Strážovice 0:2 (0:0)více >>
2.8.2014Strážovice - Lužice 0:8 (0:2)více >>
3.5.2014Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
30.3.2014Lužice - Strážovice 3:1 (2:0)
15.9.2013Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
4.8.2013Lužice - Strážovice 6:0 (4:0)více >>