soubory ke stažení » los pozdzim 2017 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

reportáže

dorost 6.11.2017

Lužice - Rohatec 0:1

více >><< méně

I dorost má odehrán svůj poslední podzimní zápas. S nedalekým Rohatcem se nám ale nepodařilo vyhrát. Od začátku zápasu jsme sice soupeře zatlačili na vlastní polovinu a až na ojedinělé výpady mu nedovolili ji opustit. Bohužel i přes stálý tlak se nepodařilo našim hráčům úspěšně zakončit a když jsme se dostali ke střele, zlikvidoval ji skvělý brankář hostí. V druhém poločase byl obraz hry stejný. Stále se tlačilo, ale bez gólového zakončení. a tak dle přísloví “Nedáš, dostaneš” se i stalo. Z ojedinělého útoku úspěšně v 77. minutě zakončoval jejich útočník Tomáš Buček a stanovil tak celkové skóre na 0:1 ve prospěch hostů.

dorost 29.10.2017

Dubňany - Lužice 3:5

Svoboda Jarek 2, Zálešák 1, Ingr 1, Chmelař 1

Ve velmi větrnou neděli jsme zavítali do Dubňan. V počasí, které by odpovídalo tak pouštění draků a ne fotbalu, jsme nastoupili v plné síle. Již v 18. minutě otevřel skóre Jarek Svoboda, který následně v 25. minutě přidal druhý gól. Pak se malinko povolilo a čekalo na poločas, čehož využili domácí a ve 40. minutě snížili na 1:2. Po přestávce jsme sice hráli po větru, nicméně zpracování míče bylo velmi složité, míč si chvílemi dělal co chtěl. Náskok navýšil v 50. minutě kapitán Radek Zálešák, soupeř ale dokázal po dvou minutách opět snížit na rozdíl jediné branky. V 60. minutě se podařila krásná trefa Davida Chmelaře, na kterou opět dokázali domácí odpovědět v 72. minutě. Naše vítězství pak pečetil v 78. minutě po krásné narážečce a skvělém zakončení Tomáš Ingr a uzavřel tak skóre na konečných 3:5.

dorost 23.10.2017

Lužice - Krumvíř/Klobouky 1:3

Ingr Tomáš 1

V deštivém počasí tentokrát naši nestačili na spojený oddíl Krumvíř/Klobouky.

dorost 16.10.2017

Svatobořice - Lužice 2:6

Svoboda R. 3, Svoboda J. 2, Pavlík 1

V dalším kole dorostu se narazilo na hráče Svatobořic. Naši hráči odjeli v kompletní sestavě. Už v 8. minutě otevřel skóre Ríša Svoboda, následován ve 14. minutě bratrem Jarkem, aby následně opět Ríša ukončil poločas stavem 0:3. Po přestávce soupeř snížil na 1:3, zanedlouho ale opět Jarek Svoboda navyšoval na rozdíl tří branek. Následně po faulu Michala Bajáka domácí kopali penaltu a opět snížili. Naši si ale vítězství nechtěli nechat vzít, a tak ještě do konce zápasu zvýšil v 73. minutě Ríša Svoboda a v 80. minutě Ondra Pavlík na konečných 2:6.

dorost 11.10.2017

Hroznová Lhota - Lužice 0:2

Zálešák 1, Gecaj 1

V odloženém utkání se zavítalo na hřiště Hroznové Lhoty. Za účasti hráčů základní sestavy se podařilo otevřít skóre Radkovi Zálešákovi ještě v prvním poločase. V druhém jsme navýšili náskok na konečných 0:2 zásluhou branky Denise Gecaje.

dorost 7.10.2017

Lužice - Dolní Bojanovice 10:1

Svoboda R. 3, Zálešák 2, Pavlík 2, Gecaj, Popovský, Svoboda J.

Lužický dorost rozstřílel sousední Bojanovice 10:1. Hattrickem se blýskl Richard Svoboda.

dorost 24.9.2017

Lužice - Podluží 2:8

Pavlík 2

V tomto zápase se dorostu moc nevedlo. Již v 10. minutě otevřeli hosté skóre, které ještě stačil Ondra Pavlík nečekanou ránou pod břevno v 17. minutě srovnat. Následoval druhý gól hostů ve 24. minutě, na který opět Ondra po přesném umístění z rohu odpověděl – 2:2. Pak se již bohužel zápas vedl v režii hostů. Náskokem 2 gólů se šlo o poločase do šaten za stavu 2:4. Hned po přestávce se hosté opět zakousli a góly v 46., 48., 52. a 54. minutě si již nenechali vzít své vítězství.

dorost 17.9.2017

Mutěnice - Lužice 2:2

Svoboda Jarek 2

V 7. kole soutěže JmKFS zajížděli dorostenci do nedalekých Mutěnic. Za deště a na rozmočeném hřišti nastoupili proti domácímu FK. Skóre otevřel již v 1. minutě po dlouhém pasu Jarek Svoboda a zajistil tím prvotní spokojenost početnému lužickému publiku. Ta však vydržela jen do 9. minuty, kdy se podařilo domácím srovnat. O 5 minut později, resp. ve 14. minutě, si Jarek svoji akci zopakoval a se střelou, umístěnou cca 5 cm vedle oproti prvnímu gólu, zvýšil skóre na 1:2. Pak nastalo přetlačování o každý centimetr hřiště, který završil domácí hráč, když ve 25. minutě nedovoleně zastavil našeho útočníka a odcházel do sprch s červenou kartou. Pak se, bohužel, nechali kluci asi uspat vidinou početní převahy, což se vymstilo v 35. minutě, kdy se podařilo domácím po faulu a následujícím přímém kopu srovnat na 2:2. V druhé polovině pokračovalo přetahování o hřiště, kde jsme již ale nedokázali zužitkovat přesilu a naopak musel David Bureš v brance vytáhnout několik svých výtečných zákroků. Skóre se již tedy neměnilo, a tak byl zápas ukončen za nerozhodného stavu 2:2.

dorost 11.9.2017

Lužice - Velká nad Veličkou 1:2

Gecaj 1

V tomto zápase jsme přivítali vedoucí tým soutěže dorostu. Kluci byly připraveni na těžký zápas, což se i částečně stalo. V důsledku nesouladu obrany se dostal soupeř v 18. minutě do vedení 0:1, což ještě do poločasu navýšil na 0:2. V druhé půli se zdálo, že se s výsledkem spokojil, nebo že mu došly síly, a tak se více či méně zatáhl na vlastní polovinu. Začalo dobíjení soupeřovy branky. Bohužel jako jedinému se to podařilo v 71. minutě Denisovi Gecajovi, který snížil na 1:2. Několik akcí domácích skončilo tyčkou nebo břevnem. Stav se již neměnil, a tak dorost zakusil první porážku v tomto ročníku.

dorost 4.9.2017

Lužice - Velké Pavlovice 2:2

Svoboda Jarek 1, Kutra 1

V další prověrce našich dorostenců se narazilo na tým Velkých Pavlovic. Po počátečním oťukávání otevřel skóre již v 7. minutě Jarek Svoboda. Následovalo několik pěkných akcí na obou stranách, prozatím bez dalšího vstřeleného gólu. To se změnilo v 19. minutě, kdy soupeřům vyšla krásná střela a tím srovnali na poločasových 1:1. V druhé půli se hra opět přelévala z jedné strany na druhou. Tentokrát nás soupeř zaskočil a po rohu v 55. minutě se ujal vedení. Naši kluci přidali na tempu, částečně zpřesnili hru, což ale vedlo již jen k vyrovnání na konečných 2:2 v 79. minutě po střele Kutry.

krátké zprávy

dorost Rozlosování podzimních zápasů 15.8.2017

Rozlosování podzimních zápasů Baníku zveřejněno.

dorost Rozlosování jarních zápasů Baníku 13.3.2016

Rozlosování jarních zápasů Baníku zveřejněno.

online Fotbalová asociace FAČR zveřejnila nový portál pro okresní soutěže 5.8.2015

Prostor pro hodonínský okresní přebor je k nalezení zde. V pravém menu najdete aktuální informace, rozpis zápasů a výsledky, obsazení rozhodčími a delegáty, oddíly soutěže, statistiky a tabulky. Najdete zde všechny soutěže napříč celou republikou. Do jaké míry bude tento portál aktualizován, zjistíme v sezóně.

online Lužické stránky připraveny na další sezónu 28.7.2015

Na webu najdete aktuální rozpis lužických zápasů pro podzim 2015. Tabulku okresního přeboru dorostu najdete na hodonínský-fotbal.cz. Podílet se na chodu této sekce můžete i vy! Podělte se o informace, které na webu chybí, prostřednictvím Facebooku nebo diskuze.