soubory ke stažení » los jaro 2018 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

dorost 9.6.2018

Krumvíř/Klobouky - Lužice 1:7

Štork 1, Svoboda R. 2, Svoboda J. 2, Chmelař 1, Popovský 1

více >><< méně

V posledním zápase našeho celku jsme jeli do Krumvíře. Soupeř, tabulkově o 5 míst níže, nastoupil pouze v 10 hráčích, což ale na jeho výkonu nebylo znát. Počet nahrazoval bojovností a důrazem. Kluci začali dobře a již v 6. minutě otevřel skóre Ríša Svoboda. O něco později stejný hráč zvyšoval na 0:2. Pak došla 30. minuta a rychlými góly Davida Chmelaře, Jarka Svobody a Filipa Štorka se odcházelo na přestávku za stavu 0:5. V druhé půli kluci malinko polevili a dali soupeři několik šancí. Ten je zpočátku nevyužil, a tak zvyšoval v 50. minutě Jarek Svoboda na 0:6. Pak soupeř po dobře kopnutém přímém kopu a nešťastném odskočení na drnu, těsně před Davidem Burešem, snížil na 1:6. Vše ale nakonec uzavřel Štěpán Popovský v 82. minutě a ukončil tak zápas na konečných 1:7.

dorost 3.6.2018

Lužice - Svatobořice 2:1

Baják 2

V posledním domácím utkání jsme nastoupili proti poslednímu mužstvu tabulky. Soupeř, ač by se mělo jednat o jednoznačné utkání, vzdoroval houževnatě a dlouho. První branku zajistil v 37. minutě Michal Baják, který vzápětí přidal i druhou branku. Poločas tedy skončil 2:0. V druhé půli se ale obraz malinko změnil. Soupeř přidal na důraze a výsledkem byl snižující gól v 55. minutě. Pak se již hra přelévala z jedné strany na druhou. Výsledek jsme sice uhájili, tři body získali, ale viditelně je stále co zdokonalovat.

dorost 26.5.2018

Dolní Bojanovice - Lužice 2:2

Zálešák 1, Svoboda Richard 1

V tomto, velmi krásném utkání z obou stran, jsme se ujali vedení po gólu Radka Zálešáka ve 26. minutě a tak skončila i první polovina zápasu. V druhé domácí srovnali v 50. minutě, už ale v 55. minutě opět vedli hosté po gólu Ríše Svobody. Do konce stačili ještě domácí v 76. minutě srovnat na konečných 2:2.

dorost 20.5.2018

Lužice - Hroznová Lhota 5:1

Svoboda Jarek 1, Zálešák Radek 2, Pavlík Ondra 1, Štork Filip 1

V dnešním utkání se dorostu zadařilo. Alespoň v prvním poločase. Rychlá branka Jarka Svobody v 9. minutě a následně Radka Zálešáka a Filipa Štorka ve 20. a 26. minutě, rychle vytvořily náskok 3:0. Dá se říct, že vycházelo vše. Další branky přidali ve 40. minutě opět Radek Zálešák a ve 42. minutě Ondra Pavlík, což již znamenalo uklidnění. Soupeř ještě do přestávky zkorigoval na 5:1. V druhé půli se ale vše změnilo. Kluci, jakoby vidinou již jasné výhry, ztratili asi motivaci a spokojili se z tímto výsledkem. Sice i tady jsme měli více ze hry, ale bez nějakého většího úspěchu. Několika střelami jsme mohli náskok ještě zvýšit, největší měl asi střídající Patrik Slatinský, který ale trefil jen dobře postaveného brankáře hostí. Do konce utkání se tak již výsledek nezměnil. Ještě je nutné vyzdvihnout výkon “náhradního” brankáře, Denise Gecaje, který zastoupil zraněného Davida Bureše. Předvedl několik skvělých zákroků, včetně vychytané penalty ve 26. minutě.

dorost 16.5.2018

Lužice - Dubňany 4:8

Zálešák 1, Pavlík 1, Svoboda Jarek 2

V tomto zápase po příznivém výkonu v prvním poločase, ale zpackaném druhém poločase si vítězství zaslouženě odvezli hosté.

dorost 13.5.2018

FKM Podluží - Lužice 0:7

Gecaj 2, Zálešák 1, Pavlík 1, Svoboda Jarek 3

V nelehkém zápase, se soupeřem tabulkově před námi, se kluci semkli a tentokrát soupeře jednoznačně přehráli.

dorost 6.5.2018

Lužice - Mutěnice 2:4

Zahnaš 1, Svoboda Richard 1

V dnešním utkání se nepodařilo našim hráčům porazit nedaleké Mutěnice.

dorost 28.4.2018

Velká nad Veličkou - Lužice 1:3

Zálešák Radek 1, Svoboda Jarek 1, Pavlík Ondra 1

Při tomto zápase ve Velké se opět podařilo dorostu vyhrát a bodovat i tento víkend.

dorost 21.4.2018

Velké Pavlovice - Lužice 7:2

Zálešák 2

Dnešní utkání se nám vůbec nepodařilo. Laxním přístupem některých hráčů se takové zápasy vyhrávat prostě nedají.

dorost 15.4.2018

Lužice - Ratíškovice 5:3

Štork 1, Zálešák 1, Pavlík 1, Svoboda Jarek 1, vlastní

Po rychlém gólu z přímého kopu Filipa Štorka ve 2. minutě a vlastním gólu po skrumáži u rohového kopu ve 4. minutě se naši hráči rychle ujali vedení 2:0. Po necelých 10 minutách již zvyšoval Radek Zálešák na 3:0. Tak rychlý nástup asi nečekal nikdo. Pak se začala hra srovnávat a soupeři se podařilo ve 24. a 31. minutě snížit na poločasových 3:2. Na začátku druhé půle se opět velmi rychlými góly ve 46. minutě (Ondra Pavlík) a 47. minutě (Jarek Svoboda) podařilo zvýšit náskok na 5:2. Soupeř se ale nedal zadarmo a tak se mu podařilo v 72. minutě snížit na konečných 5:3. Škoda jen dvou neproměněných penalt v podání Ondry Pavlíka a Ríše Svobody.

krátké zprávy

dorost Rozlosování jarních zápasů Baníku 15.3.2018

Rozlosování jarních zápasů Baníku zveřejněno.

dorost Rozlosování podzimních zápasů 15.8.2017

Rozlosování podzimních zápasů Baníku zveřejněno.

dorost Rozlosování jarních zápasů Baníku 13.3.2016

online Fotbalová asociace FAČR zveřejnila nový portál pro okresní soutěže 5.8.2015

Prostor pro hodonínský okresní přebor je k nalezení zde. V pravém menu najdete aktuální informace, rozpis zápasů a výsledky, obsazení rozhodčími a delegáty, oddíly soutěže, statistiky a tabulky. Najdete zde všechny soutěže napříč celou republikou. Do jaké míry bude tento portál aktualizován, zjistíme v sezóně.