soubory ke stažení » los pozdzim 2017 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

dorost 17.9.2017

Mutěnice - Lužice 2:2

Svoboda Jarek 2

více >><< méně

V 7. kole soutěže JmKFS zajížděli dorostenci do nedalekých Mutěnic. Za deště a na rozmočeném hřišti nastoupili proti domácímu FK. Skóre otevřel již v 1. minutě po dlouhém pasu Jarek Svoboda a zajistil tím prvotní spokojenost početnému lužickému publiku. Ta však vydržela jen do 9. minuty, kdy se podařilo domácím srovnat. O 5. minut později, resp. ve 14. minutě, si Jarek svoji akci zopakoval a se střelou, umístěnou cca 5 cm vedle oproti prvnímu gólu, zvýšil skóre na 1:2. Pak nastalo přetlačování o každý centimetr hřiště, který završil domácí hráč, který ve 25. minutě nedovoleně zastavil našeho útočníka a odcházel do sprch s červenou kartou. Pak se, bohužel, nechali kluci asi uspat vidinou početní převahy, což se vymstilo v 35. minutě, kdy se podařilo domácím po faulu a následujícím přímém kopu srovnat na 2:2. V druhé polovině pokračovalo přetahování o hřiště, kde jsme již ale nedokázali zužitkovat početní převahu a naopak musel David Bureš v brance vytáhnout několik svým výtečných zákroků. Skóre se již tedy neměnilo a tak byl zápas ukončen nerozhodně 2:2.

dorost 11.9.2017

Lužice - Velká nad Veličkou 1:2

Gecaj 1

V tomto zápase jsme přivítali vedoucí tým soutěže dorostu. Kluci byly připraveni na těžký zápas, což se i částečně stalo. V důsledku nesouladu obrany se dostal soupeř v 18. minutě do vedení 0:1,což ještě do poločasu navýšil na 0:2. V druhé půli se zdálo, že se s výsledkem spokojil, nebo že mu došly síly a tak se více či méně zatáhl na vlastní polovinu. Začalo dobíjení soupeřovi branky. Bohužel jako jedinému se to podařilo v 71. minutě Denisovi Gecajovi, který snížil na 1:2. Nic už nepomohlo několik nastřelených tyček nebo břevno. Stav se již neměnil a tak dorost zakusil první porážku v tomto ročníku.

dorost 4.9.2017

Lužice - Velké Pavlovice 2:2

Svoboda Jarek 1, Kutra 1

V další prověrce našich dorostenců se narazilo na tým Velkých Pavlovic. Po počátečním oťukávání otevřel skóre již v 7. minutě Jarek Svoboda. Následovalo několik pěkných akcí na obou stranách, prozatím bez dalšího vstřeleného gólu. To se změnilo v 19. minutě, kdy soupeřům vyšla krásná střela a tím srovnali na poločasových 1:1. V druhé půli se hra opět přelévala z jedné strany na druhou. Tentokrát nás soupeř zaskočil a po rohu v 55. minutě se ujal vedení. Naši kluci přidali na tempu, částečně zpřesnili hru, což ale vedlo již jen k vyrovnání na konečných 2:2 v 79. minutě po střele Kutry.

dorost 28.8.2017

Ratíškovice - Lužice 0:2

Pavlík 1, Kutra 1

V tomto kole zajížděli naši dorostenci k nedalekému soupeři z Ratíškovic. Byť se jedná o nedalekou obec, z pohledu fotbalu jde o zrádného soupeře. I zde jsme proto nastoupili se všemi hráči základu. Zápas se rozvíjel slibně, z pohledu diváka jistě nešlo o nudné utkání. Zabezpečená obrana v čele s Víťou Kutrou dávala slibnou naději pro přechod do útoku, kde ve středu operoval Ríša Svoboda s Radkem Zálešákem. Vepředu narušoval řady soupeře hlavně rychlonohý Jarek Svoboda. Skóre otevřel v 38. minutě Ondra Pavlík a malinko tím odlehčil napětí před poločasovým odchodem do šaten. V přijatelné hře se pokračovalo i ve druhé půli, kde se síly přelévaly z jedné strany hřiště na druhou. Uklidnění přinesl v 86. minutě gól Víti Kutry, který tím završil další vítězství na konečných 0:2.

dorost 20.8.2017

Lužice - Velké Bílovice 5:1

Zálešák 2, Pavlík 1, Svoboda R. 1, Chmelař 1

V dnešním zápase jsme si pozvali domů hráče z Velkých Bílovic. Již ve standardní sestavě jsme nastoupili k zápasu, ve kterém jsme ale v úvodu začali zaskočeně. To se projevilo již v 6. minutě, kdy jsme po chybě obrany dostali první gól. Pak se hra začala vyrovnávat a soupeře jsme postupně zatlačili na jeho polovinu. To bylo korunováno vyrovnávacím gólem z kopačky Radka Zálešáka v 16. minutě, ale také bohužel několika zahozenými tutovkami včetně penalty. V druhém poločase byl obraz hry obdobný. Snažili jsme se dobít soupeřovu branku a přitom ho nepouštět k vážnějším akcím. Na 2:1 brzy skóroval v 50. minutě Ondra Pavlík. Následovala chvilková slabost, kdy nás soupeř opět částečně přehrál, k naší spokojenosti bez gólu. Po opětovném probuzení jsme si již otěže zápasu nenechali vzít a po gólech Davida Chmelaře v 81. minutě, Ríše Svobody v 86. minutě a Radka Zálešáka v 89. minutě jsme ukončili vítězství za stavu 5:1. Gratulujeme.

dorost 13.8.2017

Bzenec - Lužice 2:3

Svoboda 1, Gecaj 1, Pavlík 1

A už jedeme. První zápas našeho dorostu v krajské soutěži nás přivedl k soupeři z nedalekého Bzence. Z důvodu nezpůsobilého terénu na hřišti v Bzenci jsme zajížděli do Moravského Písku. Po úvodním hvizdu nás soupeř na pár minut zatlačil na naši polovinu a snažil se ohrozit Davida Bureše v brance. K tomu ale nedošlo. Postupem času jsme přebírali otěže zápasu, kde i při neúčasti Radka Zálešáka se nám daleko častěji dařilo ohrozit soupeřovu branku. Nejvíce se dařilo zatápět rychlými výpady Jarka Svobody v útoku, který poctivě zaměstnával soupeřovu obranu. Chtělo to jen seřídit mušku. To přišlo v 32. minutě, kde po krásném pase zakončoval pod brankářem. Do šaten se tedy šlo s náskokem jednoho gólu. Po poločase jsme opět poctivě tlačili na soupeře, což bylo korunováno po přesném nakopnutí Tomáše Ingra před branku a pohotovým zakončením Denise Gecaje z voleje na 0:2. O několik minut později zaúřadoval Ondra Pavlík, který zvýšil na 0:3. Zdálo se být rozhodnuto. Pak jsme malinko polevili, čehož soupeř hned využil, nesložil zbraně a góly v 80. a 88. minutě snížil na 2:3. Tímto výsledkem již zápas skončil a tak jsme zahájili tažení v kraji prvním vyhráním.

dorost 28.5.2017

Lužice - KEN Veselí 2:5

Zálešák 1, Pavlík 1

V posledním zápase ročníku 2007/2018 nastoupili domácí hráči proti celku ze 4. místa. Bohužel se tento zápas hráčům Lužic nepovedl. Sice se jednalo již o závěr soutěže, nicméně se nepodařilo najít účinný recept na překonání soupeře. I přes utrpěnou prohru se nic nemění na faktu, že se podařilo našemu družstvu dorostu postoupit do krajské fotbalové soutěže, kde, jak pevně doufáme, budou od podzimní části hrdě reprezentovat lužický fotbal. GRATULUJEME!

dorost 21.5.2017

Strážnice - Lužice 3:2

Vaněk 1, Pavlík 1

Lužičtí dorostenci poprvé v sezóně prohráli, když nestačili na stejně staré fotbalisty Strážnice. Na jejich prvním místě a vysokém náskoku se nic nemění.

dorost 14.5.2017

Lužice - Kostelec 10:0

Zálešák 1, Vaněk 2, Pavlík 2, Svoboda Jarek 1, Kutra 1, Popovský 3

Dorost nastoupil tentokrát se soupeřem z posledního místa – proti Kostelci. Papírově slabý soupeř, který navíc přijel pouze v 10 hráčích, se ale nechtěl vzdát lacino. Zvolil tedy nejjednodušší způsoub hry: zabetonovat se v obraně a spoléhat na náhodné protiútoky. Dlouhou dobu tedy trvalo, než se našim hráčům podařilo toto uskupení narušit. Podařilo se to až Ondrovi Pavlíkovi v 19. minutě. Pak přišli další rychlé góly, tentokrát od Jozefa Vaňka (32. a 33. minuta), Jarka Svobody (35. minuta) a Radka Zálešáka (43. minuta). Poločas tedy skončil 5:0. V druhé půli opět začalo dobývání pevnosti. Hradbu cca 7-8 bránících hráčů se podařilo překonat Ondrovi Pavlíkovi (51. minuta), Víťovi Kutrovi (67. minuta) a jedinému dnešnímu střelci hattricku Štěpánovi Popovskému (78., 84. a 88. minuta).

dorost 7.5.2017

Lužice - Lipov 6:0

Gecaj 1, Zálešák 1, Vaněk 1, Pavlík 2, Svoboda 1

V zápase o první místo nastoupili naši dorostenci proti soupeři z Lipova. Po nečekáně rychlém gólu ve 4. minutě, kdy otevřel skóre Ondra Pavlík, následoval další gólový nášup. V 19. minutě se trefil Jarek Svoboda, ve 27. minutě Denis Gecaj a ve 41. minutě svým druhým golem ukončil první poločas Ondra Pavlík. Po deštivém ukončení prvního poločasu se do šaten odcházelo se skóre 4:0. V druhé polovině ještě přidali po brance Jozef Vaněk a Radek Zálešák. Zápas tedy skončil zasloužilým vítězstvím domácích 6:0 a upevněním první pozice jejich soutěže. Gratulujeme.

krátké zprávy

dorost Rozlosování podzimních zápasů 15.8.2017

Rozlosování podzimních zápasů Baníku zveřejněno.

dorost Rozlosování jarních zápasů Baníku 13.3.2016

Rozlosování jarních zápasů Baníku zveřejněno.

online Fotbalová asociace FAČR zveřejnila nový portál pro okresní soutěže 5.8.2015

Prostor pro hodonínský okresní přebor je k nalezení zde. V pravém menu najdete aktuální informace, rozpis zápasů a výsledky, obsazení rozhodčími a delegáty, oddíly soutěže, statistiky a tabulky. Najdete zde všechny soutěže napříč celou republikou. Do jaké míry bude tento portál aktualizován, zjistíme v sezóně.

online Lužické stránky připraveny na další sezónu 28.7.2015

Na webu najdete aktuální rozpis lužických zápasů pro podzim 2015. Tabulku okresního přeboru dorostu najdete na hodonínský-fotbal.cz. Podílet se na chodu této sekce můžete i vy! Podělte se o informace, které na webu chybí, prostřednictvím Facebooku nebo diskuze.