soubory ke stažení » los jaro 2019 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

dorost 16.6.2019

Lužice - Dambořice 4:1

Svoboda 4

více >><< méně

Lužičtí dorostenci zásluhou čtyř gólů svého kapitána Svobody porazili Dambořice 4:1 a ukončili první sezónu v krajské soutěži na velmi dobrém 8. místě.

dorost 9.6.2019

Velké Bílovice - Lužice 7:5

Svoboda 2; Dvořák 1; Gecaj 1; Ingr 1

Lužičtí dorostenci ve Velkých Bílovicích prohrávali už 7:1, čtyřmi góly v závěrečné půlhodině však dali zápasu konečnou podobu 7:5.

dorost 2.6.2019

Lužice - Rohatec 4:6

Svoboda 3; Gecaj 1

Lužičtí dorostenci prohráli doma s Rohatcem 6:4.

Svoboda 2

I bez opor jsme nastoupili proti soupeři před námi. Velmi příjemný fotbal ale lépe vyzněl pro hosty, a tak si odvezli vítězství.

dorost 17.5.2019

Lužice - Sigma Olomouc U15 4:13

Chmelař 1; Nosál 1; Svoboda 1; Zahnaš 1

Dobrá škola. V tomto přípravném zápase jsme si vyzkoušeli hrát proti prvoligovému mužstvu s několika reprezentanty České republiky do 15 let a nejlepšímu střelci MSFL kategorie U15. Po rychlém gólu jsme se brzy ujali vedení 1:0. Začátek dobrý. Pak ale postupně přebírali hosté iniciativu a začali dávat góly. Jako první se trefil náš bývalý hráč Jakub Slatinský a srovnal na 1:1. Pak hosté celkově převzali hru a až na vyjímky nás k ničemu moc nepouštěli. Byl vidět lepší pohyb hostů a naše největší slabiny, nedostupovali jsme soupeře. Pokud se nechá moc prostoru pro kombinaci, pak se již těžko dohání hráč. Ke zděšení některých našich: “oni běhají”. Ano, je to i o běhání. Ale dobře. Vyzkoušeli jsme si, viděli jiný přístup k fotbalu, ale hlavně si zahráli. Vytáhl se hlavně David Bureš v brance, který jednak chytl dvě penalty soupeře, ale i bravurně zneškodnil několik jasných tutovek.

dorost 11.5.2019

Krumvíř - Lužice 4:0

Lužičtí dorostenci prohráli v Krumvíři 4:0.

dorost 5.5.2019

Lužice - Podivín 2:5

Štork 1; Růžička 1

Další nepovedený zápas. Pořád dokola stejný problém. Tím je způsob hry. Oni si hrají pouze 3-4 hráči mezi sebou a ostatní jsou jim jen na obtíž. Osa Filip-Matěj-Richard již dávno nefunguje. Musí ale na to dojít oni sami. Dokud jim to nedocvakne, nic se nezmění. Mám jen obavy, že už je pozdě. S tím málem, co náhodou přenechají ostatním se nedá hrát fotbal, který potřebujeme. Bravo pánové.

dorost 28.4.2019

Lužice - Podluží 3:2

Dvořák 1; Pařízek 1; Ingr 1

Konečně povedený zápas. Po rozmluvě před zápasem kluci hráli to, co je potřeba. Drželi míč, rozehrávali na celou šíři hřiště, bez zbytečných nákopů a fintiček. To vydrželo až do 28. minuty, kdy po ojedinělé chybě soupeř nemilosrdně trestal. 0:1. Pak se nám do poločasu podařilo góly M. Dvořáka a T. Pařízka otočit na poločasových 2:1. Po přestávce hra opět dobrá. Bez zbytečných výletů obrany do útoku, držení míče, přenášení hry přes celou plochu. Bohužel po nešťastném rohovém kopu a neodpískání hry rukou ze strany soupeře bylo srovnáno. Nepropadli jsme panice a drželi se své hry. Tím se nám podařilo v 89. minutě opět za pomoci T. Ingra skórovat a ukončit zápas konečnými 3:2.

dorost 21.4.2019

Hroznová Lhota - Lužice 5:3

Gecaj 1; Svoboda 1; Štork 1

Zápas hrůzy. Začátek polojasný. První minuta, první útok, první branka. 0:1. Bohužel zranění a střídání D. Gecaje. 13. minuta, útok R. Svobody. 0:2. Pak to začalo. Ztratili jsme koncentraci, zbytečné chyby, hra o ničem. 17. a 31. minuta, góly domácích. 2:2. V 32. minutě po náznaku kopnutí domácího vyloučen D. Chmelař. Od té chvíle si i rozhodčí hrál svou hru. Do poločasu ještě domácí otočili skóre na 3:2. Po poločase ještě F. Štork stihl dorovnat na 3:3, to bylo ale vše. Hra v početním oslabení a ještě za nepřízně rozhodčího již nešla dlouhodobě udržet. Míč jsme sice v mezích možností kontrolovali, ale chyby při zakončení a rychlý úbytek sil byl znatelný. Proto domácí ještě stačili dvěma brankami ukončit zápas za stavu 5:2.