soubory ke stažení » los jaro 2018 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

dorost 20.5.2018

Lužice - Hr. Lhota 5:1

Svoboda Jarek 1; Zálešák Radek 2; Pavlík Ondra 1; Štork Filip 1

více >><< méně

V dnešním utkání se dorostu zadařilo. Alespoň v prvním poločase. Rychlá branka Jarka Svobody v 9.minutě a následně Radka Zálešáka a Filipa Štorka v 20. a 26. minutě, rychle vytvořili náskok 3:0. Dá se říct, že vycházelo vše. Další branky přidali ve 40. minutě opět Radek Zálešák a 42. minutě Ondra Pavlík, což již znamenalo uklidnění. Soupeř ještě do přestávky zkorigoval na 5:1. V druhé půli se ale vše změnilo. Kluci, jakoby vidinou již jasné výhry, ztratili asi motivaci a spokojili se z tímto výsledkem. Sice i tady jsme měli více ze hry, ale bez nějakého většího úspěchu. Několika střelami jsme mohli náskok ještě zvýšit, největší měl asi střídající Patrik Slatinský, který ale trefil jen dobře postaveného brankáře hostí. Do konce utkání se tak již výsledek nezměnil. Ještě je nutné vyzdvihnout výkon “náhradního” brankáře, Denise Gecaje, který zastoupil zraněného Davida Bureše. Předvedl několik skvělých zákroků , včetně vychytané penalty ve 26. minutě.

dorost 19.5.2018

Lužice - Dubňany 4:8

Zálešák 1; Pavlík 1; Svoboda Jarek 2

V tomto zápase po příznivém výkonu v prvním poločase, ale zpackaném druhém poločase si vítězství zaslouženě odvezli hosté.

dorost 13.5.2018

FKM Podluží - Lužice 0:7

Gecaj 2, Zálešák 1, Pavlík 1, Svoboda Jarek 3

V nelehkém zápase, se soupeřem tabulkově před námi, se kluci semkli a tentokrát soupeře jednoznačně přehráli.

dorost 6.5.2018

Lužice - Mutěnice 2:4

Zahnaš 1, Svoboda Richard 1

V dnešním utkání se nepodařilo našim hráčům porazit nedaleké Mutěnice.

dorost 29.4.2018

Velká nad Veličkou - Lužice 1:3

Zálešák Radek 1, Svoboda Jarek 1, Pavlík Ondra 1

Při tomto zápase ve Velké se opět podařilo dorostu vyhrát a bodovat i tento víkend.

dorost 22.4.2018

Velké Pavlovice - Lužice 7:2

Zálešák 2

Dnešní utkání se nám vůbec nepodařilo. Laxním přístupem některých hráčů se takové zápasy vyhrávat prostě nedají.

dorost 15.4.2018

Lužice - Ratíškovice 5:3

Štork 1, Zálešák 1, Pavlík 1, Svoboda Jarek 1, vlastní

Po rychlém gólu z přímého kopu Filipa Štorka ve 2. minutě a vlastním gólu po skrumáži u rohového kopu ve 4. minutě se naši hráči rychle ujali vedení 2:0. Po necelých 10 minutách již zvyšoval Radek Zálešák na 3:0. Tak rychlý nástup asi nečekal nikdo. Pak se začala hra srovnávat a soupeři se podařilo ve 24. a 31. minutě snížit na poločasových 3:2. Na začátku druhé půle se opět velmi rychlými góly ve 46. minutě (Ondra Pavlík) a 47. minutě (Jarek Svoboda) podařilo zvýšit náskok na 5:2. Soupeř se ale nedal zadarmo a tak se mu podařilo v 72. minutě snížit na konečných 5:3. Škoda jen dvou neproměněných penalt v podání Ondry Pavlíka a Ríše Svobody.

dorost 8.4.2018

Velké Bílovice - Lužice 1:1

Popovský 1

Ve třetím utkání, hraného za silného větru v nedalekých Velkých Bílovicích, jsme v oslabené sestavě nastoupili proti soupeři z poslední příčky. I když se měl zápas vyvíjet jednoznačně v náš prospěch, narazilo se na houževnatého soupeře. I přes velkou snahu o vítězství se tentokráte nezadařilo a zůstalo pouze u gólu Štěpána Popovského.

dorost 1.4.2018

Lužice - Bzenec 4:1

Svoboda Jarek 2, Zálešák Radek 1, Pavlík Ondřej 1

V dalším zápase, prvním na domácí půdě v jarní části, jsme nastoupili proti soupeři z Bzence. I když byla stále patrná nesouhra po zimní přestávce, začalo se zostra a již v 16. minutě otevřel skóre Radek Zálešák, krásnou střelou pod břevno. V první půli ho ještě následoval v 38. minutě Jarek Svoboda. Soupeř sice několikrát zahrozil, ale až na větší problém po chybě Davida Chmelaře, se o prozatimní nulu postaral David Bureš v brance. Druhá půle více či méně kopírovala tu první. Soupeř několikrát zahrozil, nám se podařilo v 69. minutě zvýšit náskok po gólu Jarka Svobody na 3:0, ale ani pak to soupeř nevzdal. Svou chvilku si vybral v 69. minutě, kdy se mu podařilo snížit na 3:1. Pak ale kluci opět malinko zabrali a s pomocí Ondry Pavlíka v 72. minutě opět zvýšili na rozdíl tří branek. Závěr byl již vyhrocený, kdy se soupeř snažil ještě výsledek jakýmkoliv způsobem zkorigovat, nicméně nám se podařilo, i přes udělení druhé ŽK a následně ČK Michalovi Bajákovi, odolat.

dorost 25.3.2018

Rohatec - Lužice 6:0

První zápas jarní části se našim vůbec nepodařil. I když soupeř nepředvedl žádný mimořádný výkon, chybějící fyzický fond a nesouhra po zimní přestávce si vybrala svou daň. Doufejme jen, že v dalších kolech bude výkon našich minimálně o několik stupínků stoupat.

krátké zprávy

dorost Rozlosování jarních zápasů Baníku 15.3.2018

Rozlosování jarních zápasů Baníku zveřejněno.

dorost Rozlosování podzimních zápasů 15.8.2017

Rozlosování podzimních zápasů Baníku zveřejněno.

dorost Rozlosování jarních zápasů Baníku 13.3.2016

online Fotbalová asociace FAČR zveřejnila nový portál pro okresní soutěže 5.8.2015

Prostor pro hodonínský okresní přebor je k nalezení zde. V pravém menu najdete aktuální informace, rozpis zápasů a výsledky, obsazení rozhodčími a delegáty, oddíly soutěže, statistiky a tabulky. Najdete zde všechny soutěže napříč celou republikou. Do jaké míry bude tento portál aktualizován, zjistíme v sezóně.