online 3.5.2014

Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)

5. Hruška

V sobotu 3. května cestovali fotbalisté lužického áčka do Strážovic. Trenér Urbánek měl k dispozici třináct hráčů. Chyběli Kříž, Mitrík a Varmuža.

Utkání začalo lépe pro hosty. Útočník Hruška využil chyby domácí obrany a poslal Lužice do vedení. Hosté měli během prvního poločasu více ze hry, ale zvýšit náskok se jim nepodařilo.

I ve druhém poločase byli lužičtí lepším týmem, ale pro jejich mizernou koncovku se stále pokračovalo za stavu 0:1. Na druhé straně měli obrovskou šanci domácí, ale útočník mířil jen těsně vedle tyčky. Zdálo se, že hosté udrží hubený náskok. Trenér Lužic pohrdl čerstvými silami na střídačce, když na svou šanci čekali obránce Lamač i talentovaný záložník Holý, a nechal svůj tým dohrát bez střídání. To se však nakonec vymstilo, s úbytkem sil totiž přibývalo chyb a po jedné z nich domácí tým vyrovnal. Utkání skončilo 1:1.

Jan Hruška ~ Ivan ŠugaKamil Balus ~ Jaromír Polášek ~ Tomáš Brhel ~ Lukáš VacenovskýJaromír Pecůch ~ Miroslav Finč ~ Martin RakvicaOndřej PazderaLuděk Fojtů ml.Do hry se nedostali: Holý, Lamač

3.5.2015Lužice - Strážovice 2:2 (0:1)více >>
29.3.2015Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
28.10.2014Lužice - Strážovice 0:2 (0:0)více >>
2.8.2014Strážovice - Lužice 0:8 (0:2)více >>
3.5.2014Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)
30.3.2014Lužice - Strážovice 3:1 (2:0)více >>
15.9.2013Strážovice - Lužice 1:1 (0:1)více >>
4.8.2013Lužice - Strážovice 6:0 (4:0)více >>