soubory ke stažení » los podzim 2018 | kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

více >><< méně

Výkon celeho týmu byl poctivý a zaslouženě vyhrali.

žáci 29.9.2018

Hroznová Lhota - Lužice 6:0

Bohužel ani dnes se nepodařilo prolomit prokletí proher, a tak opět zvítězil domácí tým.

žáci 23.9.2018

Lužice - Vnorovy 1:3

Běhunčík 1

Dnes se narazilo na silného soupeře z čela tabulky, který byl tentokráte nad naše síly.

žáci 19.9.2018

Lužice - Prušánky 0:3 (kont.)

I přes zaslouženou výhru na domácí půdě jsme bohužel chybou v zápise došli ke kontumaci tohoto utkání.

žáci 16.9.2018

Lovčice - Lužice 6:5

Podloucký 2; Běhunčík 3

V dnešním zápase ze žákům nepodařilo udržet poločasový výsledek 2:5 a u soupeře v Lovčicích prohráli.

žáci 12.9.2018

Lužice - Dolní Bojanovice 5:5

V dohrávce odloženého prvního kola se výsledek podobá způsobu hry. Už snad začínají lepší časy a kluci si pomalu zvykají na jinou hru.

žáci 9.9.2018

Lužice - KEN Veselí 3:6

Blažej 1; Běhunčík 1; Čermák 1

Dnes se klukům moc nedařilo. Přechod na větší hřiště, jiný způsob hry. Je toho moc najednou. Snad se to brzy obrátí.

žáci 5.9.2018

Hovorany - Lužice 4:1

Chaloupka Michal 1

Ani dnes se nepodařilo zlomit soupeře a odvést si výhru z nedalekých Hovoran.

žáci 1.9.2018

Veselí nad Moravou B - Lužice 10:2

Ševela 1; Běhunčík 1

Ani žákům se tento víkend nedařilo a prohráli se soupeřem z Veselí.

žáci 3.6.2018

Lužice - Prušánky 1:1

Růžička 1

I starší žáci hráli poslední utkání sezóny 2017/2018 a přivítali nedaleké Prušánky. V podzimní části jsme na jejich půdě obdrželi debakl, tak jsme byli zvědavi, jak se klukům povede tentokrát. Začali jsme velmi odvážně. Za neúčasti klíčového hráče to bylo na výkonu soupeře znát. Snažili jsme se pěknou kombinační hrou donutit soupeře k chybám a pak rychle udeřit. To se nám i dařilo, naráželi jsme ale na výborného brankáře hostů. Ten nám zneškodnil většinu střel na branku. Překonat se ho podařilo až ve 47. minutě Davidu Růžičkovi, který svým gólem zajistil týmu vedení 1:0. Pak jsme opět tlačili, ale bez gólového úspěchu. Soupeř také několikrát zahrozil, vše ale likvidoval Jarek Černý v brance. S blížícím se koncem soupeř pravděpodobně začal propadat panice a na posledních 9. minut nasadil svého nejlepšího, byť zraněného hráče, aby pomohl s otočením výsledku. To se bohužel částečně podařilo, a tak soupeř v 64. minutě vyrovnal na konečných 1:1. I tak ale můžeme být s výkonem spokojeni, jednalo se pravděpodobně o nejlepší předvedenou hru jarní části soutěže. Všem klukům musíme poděkovat za předvedenou hru v celém ročníku a popřát jim příjemné prázdniny.