online 28.10.2014

Lužice - Strážovice 0:2 (0:0)

V úterý 28. října sehráli lužičtí fotbalisté dohrávku 6. kola se Strážovicemi. Síly změřily týmy z opačných pólů tabulky, když druhý celek soutěže přivítal na domácí půdě předposlední tým. Lužičtí chtěli přerušit nepříznivou sérii tří zápasů bez výhry. Pomoct jim k tomu nemohli Brhel, Hruška, Mitrík, Němec, Polášek, ani Skočík.

Utkání začalo mírným tlakem domácích, ale územní převaha k šancím nevedla. Lužičtí hosty přehrávali, ale většina akcí skončila hodně daleko od soupeřovy brány. První půle skončila bez branek.

Ani ve druhém poločase lužičtí ve hře dopředu nic nevymysleli. Naopak Strážovice z ojedinělé šance skórovaly. Domácí si dávali přednost, toho využili hosté, získali míč a střelou k bližší tyči překvapili brankáře. Za stavu 0:1 mohl vyrovnat Kříž, ale v těžké pozici golmana nepřekonal. Po Ingrově dlouhém autu prodloužil míč Vávra k Pospíšilovi, který se trefil ke vzdálenější tyči. Hostující pomezní zvedl praporek, ačkoli později přiznal, že se o ofsajd nejednalo. Domácí ve druhém poločase předvedli mizerný výkon a v závěru už ani neměli sílu na nějaký finální tlak. Naopak v poslední minutě inkasovali po standardní situaci. Utkání skončilo 0:2.

Fotografie z domácího zápasu se Strážovicemi najdete na našem Facebooku (zde).