online 18.5.2014

Sudoměřice - Lužice 5:2 (3:2)

10. Finč, 35. Brhel

V neděli 18. května sehráli mistrovské utkání fotbalisté lužického áčka. Trenéři měli k dispozici jen dvanáct hráčů. Nejvíce chyběli stoper Mitrík a brankář Fojtů, který hrál utkání za dorost.

Lépe do zápasu vstoupili hosté. Skóre otevřel krásnou technickou střelou Finč po přihrávce Hrušky. Druhý gól Baníku vstřelil po přihrávce Finče Brhel, když zavěsil pod břevno. Mezitím však po dvou chybách v zadních řadách Lužic skórovali domácí a třetím gólem, tentokrát z rohu, dali prvnímu poločasu výsledek 3:2.

Ve druhém poločase domácí zvýšili gólem z penalty. Sudoměřicím se podařilo vstřelit i pátý gól, brankáře Lamače prostřelili zhruba z dvaceti metrů. Utkání skončilo 5:2 a Lužice se propadly na třetí místo IV.A třídy.

Jan Hruška ~ Ivan ŠugaTomáš Brhel ~ Miroslav Finč ~ Filip Kříž ~ Lukáš VacenovskýJaromír Pecůch ~ Ondřej Pazdera (21’ Polášek) ~ Martin RakvicaKamil BalusMilan Lamač ml.

18.5.2014Sudoměřice - Lužice 5:2 (3:2)
3.11.2013Lužice - Sudoměřice 0:0více >>
29.9.2013Sudoměřice - Lužice 1:2 (1:0)více >>
11.8.2013Lužice - Sudoměřice 3:0 (1:0)více >>
26.1.2013Lužice - Sudoměřice 1:1 (1:1)více >>
12.6.2011Lužice - Sudoměřice 3:3 (0:1)více >>
24.10.2010Sudoměřice - Lužice 1:0 (0:0)více >>
13.3.2010Sudoměřice - Lužice 0:1 (0:0)více >>