online 11.8.2013

Lužice - Sudoměřice 3:0 (1:0)

3. Hruška z pen., 58. Vacenovský, 80. Šuga

V neděli 11. srpna se na lužickém pažitu odehrálo mistrovské utkání mezi domácí jedničkou a hráči Sudoměřic. Obě mužstva v minulém týdnu vstoupila do sezóny výhrou. Trenér Urbánek měl k dispozici kompletní kádr šestnácti hráčů.

Utkání začalo lépe pro domácí. Již ve druhé minutě byl v šestnáctce faulován Hausner, k penaltě se postavil Hruška a svým čtvrtým gólem v sezóně poslal Baník do vedení. Po čtvrthodině hry byly Sudoměřice blízko vyrovnání, ale mužstvo na poslední chvíli zachránil kapitán Balus. Ve 32. minutě hosté z ostrého úhlu nastřelili spojnici. O tři minuty později se do velké šance dostal Vacenovský, ale golman skvěle zakročil. Do slibné pozice se dostal rychlonohý Šuga, když se k míči dostal dříve než vyběhnutý brankář, ale z blízkosti rohového praporku trefil jen boční síť prázdné brány.

Ve druhém poločase se dlouho nic nedělo. Až v 65. minutě vyslal perfektní střelu z voleje Brhel, ale brankář hostů znovu podržel svůj tým. O chvíli později Vacenovský hlavou po rohu Hrušky zvýšil na 2:0. Tentýž hráč mohl skórovat podruhé, ale po přihrávce Šugy netrefil bránu. Fojtů díky svému dalšímu jistému zákroku prodloužil svou neprůstřelnost. Gól nedostal ani po další akci hostů, která skončila střelou do břevna. Výbornou přihrávku vymyslel Finč pro rozběhnutého Šugu, ten se dostal až před brankáře a zvýšil na 3:0. Utkání mohlo skončit ještě vyšším rozdílem. Finčova střela po úchvatném sólu jen prosvištěla okolo bližší tyčky. Lužičtí fotbalisté zvítězili 3:0.

Martin Hausner (55’ Anovčín) ~ Lukáš Vacenovský (85’ Varga)Tomáš Brhel ~ Jan Hruška ~ Vít Čechovský (81’ Varmuža) ~ Ivan ŠugaKamil Balus ~ Miroslav Finč ~ Ondřej Pazdera (89’ Batrla)Dušan MitríkLuděk Fojtů ml.

18.5.2014Sudoměřice - Lužice 5:2 (3:2)více >>
3.11.2013Lužice - Sudoměřice 0:0více >>
29.9.2013Sudoměřice - Lužice 1:2 (1:0)více >>
11.8.2013Lužice - Sudoměřice 3:0 (1:0)
26.1.2013Lužice - Sudoměřice 1:1 (1:1)více >>
12.6.2011Lužice - Sudoměřice 3:3 (0:1)více >>
24.10.2010Sudoměřice - Lužice 1:0 (0:0)více >>
13.3.2010Sudoměřice - Lužice 0:1 (0:0)více >>