online 26.1.2013

Lužice - Sudoměřice 1:1 (1:1)

Lamač ml.

V sobotu 26. ledna lužičtí fotbalisté odcestovali k prvnímu zápasu v rámci přípravy na jarní část sezóny. Na umělé trávě ve Strážnici porovnalo své síly se soupeřem ze Sudoměřic patnáct hráčů: Bortlík, Buchta, Čechovský, Finč, Hasík, Lamač, Měchura, Mitrík, Mokroš, Pazdera, Skoumal a dorostenci Brhel, Fojtů, Pecůch a Rakvica.

Úvod zápasu vyšel lépe Lužicím, které se po akci mladíků Pazdery a Lamače dostali zásluhou druhého jmenovaného do vedení. Sudoměřice si vytvořily znatelnou převahu a přibližně po půlhodině hry vyrovnaly. Poločas skončil 1:1.

Ve druhém poločase byla k vidění vyrovnaná hra, kdy se obě mužstva snažila vstřelit rozhodující branku. To se však žádnému z nich nepodařilo, a proto se hráči rozešli smírně 1:1.

18.5.2014Sudoměřice - Lužice 5:2 (3:2)více >>
3.11.2013Lužice - Sudoměřice 0:0více >>
29.9.2013Sudoměřice - Lužice 1:2 (1:0)více >>
11.8.2013Lužice - Sudoměřice 3:0 (1:0)více >>
26.1.2013Lužice - Sudoměřice 1:1 (1:1)
12.6.2011Lužice - Sudoměřice 3:3 (0:1)více >>
24.10.2010Sudoměřice - Lužice 1:0 (0:0)více >>
13.3.2010Sudoměřice - Lužice 0:1 (0:0)více >>