online 13.3.2010

Sudoměřice - Lužice 0:1 (0:0)

65. Anovčín

Lužičtí fotbalisté se poprvé v letošním roce představili na trávě. V Sudoměřicích se postavili tamnímu mužstvu, se kterým se před půlrokem utkali i v rámci letní přípravy. Tenkrát Lužice doma vyhrály 4:3. Trenér Lamač opět neměl na výběr a potřetí v řadě se kvůli nízkému počtu svých svěřenců musel nominovat do základní sestavy. Tam se dostal i obvykle náhradní brankář Josef Staněk ml.

První poločas byl vyrovnaný z hlediska hry i výsledku. Ve druhé půli měli překvapivě více ze hry Lužičtí, které posílil záložník Čechovský. Na gól museli diváci čekat více než hodinu. V šestnáctce se úspěšně prosadil Anovčin a poslal svůj tým do vedení. Lužice poté neproměnily další šance a v posledních minutách se strachovaly o výsledek. Sudoměřice však svou velkou příležitost k vyrovnání nevyužily. Lužice zvítězily hubeným rozdílem 1:0 a týden před startem jarní části sezóny získaly cenný skalp ze hřiště okresního přeborníka.

Petr Hasoň ~ Josef Staněk ml. (46' Vít Čechovský)Zdeněk Šebestík ~ Josef Anovčin ~ Jaroslav Měchura ~ František ŠevčíkJiří Mokroš ~ Dušan Mitrík ~ Milan LamačTomáš ŠimčíkJakub Buchta

18.5.2014Sudoměřice - Lužice 5:2 (3:2)více >>
3.11.2013Lužice - Sudoměřice 0:0více >>
29.9.2013Sudoměřice - Lužice 1:2 (1:0)více >>
11.8.2013Lužice - Sudoměřice 3:0 (1:0)více >>
26.1.2013Lužice - Sudoměřice 1:1 (1:1)více >>
12.6.2011Lužice - Sudoměřice 3:3 (0:1)více >>
24.10.2010Sudoměřice - Lužice 1:0 (0:0)více >>
13.3.2010Sudoměřice - Lužice 0:1 (0:0)