soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 3.11.2013

Lužice - Sudoměřice 0:0

V neděli 3. listopadu fotbalisté lužického áčka přivítali na domácí půdě hráče Sudoměřic. Tyto mančafty se v letošní sezóně potkaly již potřetí, v obou předchozích duelech vyhrály Lužice, nejprve doma 3:0 a poté i v Sudoměřicích 2:1. Trenéři měli tentokrát k dispozici čtrnáct hráčů, chyběli Mitrík a Varmuža.

Utkání začalo vyrovnanou hrou. Diváci se první šance dočkali až ve dvacáté minutě. Čechovský hlavičkou přehodil brankáře, ale jeho chytrý pokus skončil jen na břevně. Velkou šanci měli i hosté, skvěle však zasáhl brankář Fojtů. Zejména kvůli silnému dešti týmy nepředvedly takřka nic a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Do druhé půle nastoupili lužičtí bez zraněného Čechovského, i přesto však měli herní převahu. Zlepšilo se nejen počasí, ale také hra domácích. Skórovat mohl Brhel, který překonal brankáře, ale toho zastoupila obrana a míč putující do brány odkopla do bezpečí. O chvíli později z pravé strany centroval Šuga a Hruška hlavou jen těsně minul bránu. Do šance se dostali také hosté, ale jejich akce skončila také vedle brány. V závěru si domácí vytvořili obrovský tlak i několik slibných šancí, ale žádná z nich v bráně neskončila. Hruška hlavou trefil jen náruč brankáře, Hausner svým dalekonosným pokusem těsně minul bránu. Utkání skončilo 0:0 a lužické áčko přezimuje na druhém místě se ztrátou devíti bodů na vedoucí Čejkovice.

Jan Hruška ~ Ondřej PazderaTomáš Brhel ~ Vít Čechovský (46’ Hausner) ~ Lukáš Vacenovský ~ Ivan ŠugaMartin Rakvica (66’ Anovčín) ~ Lukáš Batrla ~ Milan LamačKamil BalusLuděk Fojtů ml.