soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 29.9.2013

Sudoměřice - Lužice 1:2 (1:0)

54. Brhel, 75. Balus

V neděli 29. září se lužičtí fotbalisté představili v Sudoměřicích. Poslední vzájemný zápas skončil na Baníku 3:0. Trenér Urbánek měl tentokrát k dispozici jen třináct hráčů, chyběli obránci Mitrík a Finč nebo záložník Varmuža.

Do utkání vstoupili lépe domácí a po osmnácti minutách se ujali vedení. Ve 36. minutě se ve slibné pozici ocitl Čechovský, ale jeho pokus šel vedle tyčky. Chvíli před koncem prvního poločasu si výborný zákrok připsal Fojtů a do kabin se šlo za stavu 1:0.

Ve druhé půli hosté přidali. V 54. minutě vyrovnal po rohu Brhel. O dvě minuty později mohl skórovat podruhé, ale jeho střela letěla těsně nad bránu. V 75. minutě kapitán Balus vybojoval míč a obrátil stav zápasu ve prospěch svého týmu. Hostům se podařilo ubránit hubené vedení a připsali si důležité tři body.

Lukáš Vacenovský ~ Josef Anovčín (79’ Hausner)Tomáš Brhel ~ Vít Čechovský ~ Jan Hruška ~ Ivan ŠugaKamil Balus ~ Ondřej Pazdera ~ Martin Rakvica (24’ Lamač)Lukáš BatrlaLuděk Fojtů ml.