online 1.5.2013

Prušánky - Lužice 5:2 (1:1)

32. Mokroš, 57. Varmuža

Lužičtí fotbalisté nastoupili na prvního máje k dohrávce mistrovského zápasu v Prušánkách. Trenér Číhal měl při skládání sestavy k dispozici osmnáct hráčů. Mužstvo totiž doplnilo šest dorostenců a na tvořivého záložníka Salajku, který přijel pozdě, ani nezbyl dres.

Lužičtí fotbalisté do zápasu nevstoupili vůbec dobře. Domácí si vytvořili několik velkých šancí, byli blízko vedení, ale jejich největší příležitost skončila jen na břevně. V 18. minutě se jim po rohu podařilo překonat Buchtu a vstřelili první gól zápasu. Hosté v 32. minutě odpověděli zásluhou dalekonosné střely Mokroše a srovnali stav.

Ve druhém poločase se hrálo za stavu 1:1 necelou čtvrthodinku, v 57. minutě se hosté dostali do vedení. Skvělou individuální akci zakončil dorostenec Varmuža. Prušánky během deseti minut třemi góly otočily stav zápasu a zatímco hosté neproměňovali jednu šanci za druhou, domácí ještě zvýšili svůj náskok. Lužičtí útočníci se nedokázali prosadit, nepodařilo se to ani Čechovskému, který pálil do tyčky. Domácí přidali deset minut před koncem další branku. Gólový účet zápasu se zastavil za stavu 5:2.

Jan Hruška ~ Ondřej Pazdera (79’ Kříž)Tomáš Brhel ~ Miroslav Finč (79’ Melichar) ~ Vít Čechovský ~ Ondřej VarmužaJan Skoumal (70’ Rakvica) ~ Jaroslav Měchura ~ Jaromír PecůchJiří MokrošJakub Buchta

Do hry se nedostali Fojtů, Hasík, Holý, Lamač, Řehák ani Salajka.

23.8.2020Lužice - Prušánky 1:2 (1:1)více >>
27.5.2018Prušánky - Lužice 2:3 (0:1)více >>
8.10.2017Lužice - Prušánky 3:0 kont.více >>
14.5.2017Lužice - Prušánky 2:4 (0:0)více >>
25.9.2016Prušánky - Lužice 9:2 (5:1)více >>
10.4.2016Lužice - Prušánky 0:3 (0:0)více >>
30.8.2015Prušánky - Lužice 2:3 (2:2)více >>
1.5.2013Prušánky - Lužice 5:2 (1:1)