online 25.3.2012

Lužice - Prušánky 3:2 (3:1)

38. a 39. Daniel, 27. Šuga

V neděli 25. března se na lužickém Baníku konalo derby mezi Lužicemi a Prušánkami. Týmy se proti sobě utkaly v rámci prvního jarního kola III.A třídy. Podzimní duel skončil 2:1 pro domácí Prušánky. Trenér Horníček měl při absenci Ingra, Pazdery a Mich. Skočíka k dispozici čtrnáct hráčů.

Na první gól si museli diváci v Lužicích počkat skoro půl hodiny. V kombinaci záložníků si na centr Baluse naběhl Šuga a poslal domácí do vedení. Ve 35. minutě hosté vyrovnali, ovšem o chvíli později přiblížil vítězství Baníku dvěma slepenými góly Daniel. V obou případech mu asistoval parťák z útoku Hasoň.

Ve druhé půli se domácím podařilo udržet dvoubrankové vedení jen dvacet minut, když v 65. minutě Prušánky kontaktním gólem utkání výrazně zdramatizovaly. Další šance se jim proměnit nepodařilo, ačkoli jich neměly vůbec málo. Několikrát mužstvo podržel brankář Buchta, jež byl před zápasem zvolen novým kapitánem Lužic. Na druhé straně mohl výborný výkon korunovat hattrickem Daniel, ale ani on už se prosadit nedokázal. Utkání skončilo k úsměvu domácích 3:2.

Milan Daniel ~ Petr HasoňKamil Balus ~ Ivan Šuga ~ Vít Čechovský ~ František ŠevčíkJiří Mokroš ~ Václav Sedlák (72’ Szabó) ~ Miroslav Finč (52’ Hasík)Miroslav SkočíkJakub Buchta

žk: Mokroš

do hry se nedostali: Skoumal

23.8.2020Lužice - Prušánky 1:2 (1:1)více >>
27.5.2018Prušánky - Lužice 2:3 (0:1)více >>
8.10.2017Lužice - Prušánky 3:0 kont.více >>
14.5.2017Lužice - Prušánky 2:4 (0:0)více >>
25.9.2016Prušánky - Lužice 9:2 (5:1)více >>
10.4.2016Lužice - Prušánky 0:3 (0:0)více >>