soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 24.5.2015

Lužice - Želetice 11:0 (3:0)

Finč 3, Pospíšil 3, Balus 2, Němec, Hruška, Zálešák

V neděli 24. května přijeli do Lužic fotbalisté Želetic. Trenéři domácích měli k dispozici patnáct mužů a tři dorostence.

Hosté nastoupili do zápasu jen o devíti hráčích. Domácí sice měli míč více na kopačkách než soupeř, ale šanci si dlouho nevytvořili. První gól zápasu vstřelil Finč, když po zákroku brankáře dorazil Balusovu střelu. Po necelých třiceti minutách vstoupil na hřiště další hráč Želetic a hosté hráli o desíti. Ve 33. minutě zvýšil na 2:0 Němec hlavou po centru Hasíka. Třígólový náskok před odchodem do kabin zajistil Finč po přihrávce Kříže.

Během prvních deseti minut po změně stran lužičtí vstřelili tři góly. Po přihrávce Rakvicy završil svůj hattrick Finč, dvakrát se trefil Pospíšil, asistovali mu nejprve Kříž a pak Finč. Za stavu 6:0 trenéři domácích poslali na hřiště pět čerstvých hráčů. V 73. minutě Pospíšil trefil odkrytou bránu po přihrávce Ingra a rovněž zaznamenal třetí gól v zápase. Na další tři góly Lužic (Balus, Hruška, Balus) přihrával dorostenec Zálešák a pak sám přesnou střelou po přihrávce Hrušky završil konto zápasu na 11:0.

Tomáš Němec ~ Martin Rakvica (72’ Bimka)
Michal Vávra (60’ Zeman) ~ Filip Kříž (66’ Hruška) ~ Patrik Pospíšil ~ M. Finč (62’ Zálešák)
Kamil Balus ~ Robert Vacenovský ~ Tomáš Hasík (68’ Ingr)