soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 4.9.2013

Suchov - Lužice B 4:1 (1:0)

80. Zeman

Ve středu 4. září nastoupili fotbalisté lužického béčka k mistrovskému zápasu v Suchově. Trenér Číhal měl k dispozici jen třináct hráčů. Mužstvo se muselo obejít bez Bortlíka, Gegaje, Horníčka i kapitána Ingra. Mužstvo tentokrát nedoplnil ani Mokroš, naopak posílit béčko přijel nestárnoucí Vričan, u nějž tomu je již devět let, co ukončil kariéru. Velkou posilou béčka se stal také dvacetiletý Salajka, který se po kratší přestávce vrací k fotbalu a byl zařazen na soupisku béčka. Posledním Lužicím se tentokrát postavil soupeř z opačného pólu tabulky – první Suchov.

Utkání začalo lépe pro domácí a už v sedmé minutě se ujali vedení. Stav 1:0 vydržel až do přestávky, ale brzy po ní hosté z Lužic znovu inkasovali. V 67. minutě hráči Suchova zvýšili na rozdíl tří branek a bylo jisté, že si ze zápasu odnesou všechny body. O deset minut později to bylo již 4:0. O kosmetickou úpravu výsledku se postaral Zeman, který skóroval po Němcově přihrávce. Utkání skončilo 4:1.

Filip Vymyslický (46’ Bimka) ~ Lukáš Kos (46’ Salajka)Tomáš Hasík ~ Tomáš Zeman ~ Michal Vávra ~ Tomáš NěmecJan Skoumal ~ Roman Vričan ~ Jaroslav MelicharTomáš TutovičJakub Buchta