online 26.5.2013

Lužice - Terezín 0:1 (0:1)

V neděli 26. května se v Lužicích odehrál prestižní duel mezi domácím výběrem a hráči Terezína. Trenér Anovčín měl k dispozici 17 hráčů, tentokrát mužstvo nemohli posílit dorostenci, kteří bojovali ve svém zápase. Chyběli také Finč či Pazdera. Soupeře dovedl s kapitánskou páskou na hřiště Ševčík, který v Lužicích působil sedm sezón.

Úvod zápasu přinesl vyrovnanou hru, obě mužstva začala ve velkém tempu. Postupně si začali vytvářet převahu domácí, ale byli to právě hráči Terezína, kdo se po půlhodině hry gól z rohu dostal do vedení. Okamžitou odpověď měl na kopačce Hruška, ale brankář jeho přízemní střelu vyrazil na tyč. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Ve druhé půli se domácím i přes obrovskou snahu dlouho nedařilo dostat do gólové šance. Naopak hosté byli z protiútoků nebezpeční. Skvělé utkání odehrál stoper Mitrík, několikrát podržel svůj tým brankář Buchta, v útočné fázi však lužický mančaft selhal. Pět minut před koncem měl slibnou příležitost Čechovský, ale jeho prudká střela skončila nad břevnem. Terezín vyhrál v Lužicích 1:0.

Jan Hruška ~ Lukáš Salajka (68’ Lamač)Martin Ingr (83’ Melichar) ~ Vít Čechovský ~ Ivan ŠugaJaroslav Měchura ~ Tomáš Tutovič (61’ Kříž)Kamil Balus ~ Dušan Mitrík ~ Jiří MokrošJakub Buchta

26.5.2013Lužice - Terezín 0:1 (0:1)
14.10.2012Terezín - Lužice 3:0 (0:0)více >>
22.4.2012Lužice - Terezín 0:4 (0:1)více >>
4.3.2012Lužice - Terezín 2:4 (1:1)více >>
26.2.2012Lužice - Terezín 8:1 (3:0)více >>
11.9.2011Terezín - Lužice 1:2 (1:1)více >>
25.4.2010Lužice - Terezín 3:1 (0:1)více >>video
13.9.2009Terezín - Lužice 1:3 (0:1)více >>