online 26.2.2012

Lužice - Terezín 8:1 (3:0)

Daniel 3, Sedlák 2, Čechovský, Ingr, vlastní

V neděli 26. února nastoupili na umělé trávě ve Strážnici fotbalisté Lužic proti hráčům Terezína. Lužicím chyběli Anovčín, Mokroš, Skoumal a Šuga, Terezínu mimo jiné exlužický Mitrík i brankář. Utkání plné chyb skončilo nakonec jednoznačným výsledkem, ačkoli v prvním poločase byla hra obou týmů vyrovnaná. Terezínští v útoku své šance nevyužili a v obraně nestačili ubránit rychlonohého Daniela, který otevřel gólový účet zápasu a po brance Čechovského se trefil i podruhé. První půle skončila 3:0. Ve druhém poločase Terezín již bez Měchury nestíhal. Dvakrát se trefil střídající Sedlák, hattrick dovršil Daniel, v bráně skončil i Ingrův centr a stejně dopadla také tečovaná Hasoňova přihrávka.

Milan Daniel (76' Pazdera) ~ Petr HasoňOndřej Pazdera (46' Sedlák) ~ Miroslav Finč ~ Vít Čechovský ~ František ŠevčíkKamil Balus ~ Jakub Skočík ~ Martin IngrMiroslav SkočíkJakub Buchta

26.5.2013Lužice - Terezín 0:1 (0:1)více >>
14.10.2012Terezín - Lužice 3:0 (0:0)více >>
22.4.2012Lužice - Terezín 0:4 (0:1)více >>
4.3.2012Lužice - Terezín 2:4 (1:1)více >>
26.2.2012Lužice - Terezín 8:1 (3:0)
11.9.2011Terezín - Lužice 1:2 (1:1)více >>
25.4.2010Lužice - Terezín 3:1 (0:1)více >>video
13.9.2009Terezín - Lužice 1:3 (0:1)více >>