online 14.10.2012

Terezín - Lužice 3:0 (0:0)

V neděli 14. října zavítali lužičtí fotbalisté do Terezína. Trenér Číhal měl i přes absenci Finče, Mitríka, Pazdery či Skočíka k dispozici čtrnáct hráčů. Za Terezín nastoupil mimo jiné exlužický Ševčík.

Utkání začalo mírnou převahou domácích, kteří se sice hned několikrát dostali k zakončení, ale bránu golmana Buchty neohrozili. Na druhé straně se ke střele z voleje napřáhl Měchura, ale jeho pokus prosvištěl nad břevnem. Měchura přesným pasem poslal do šance Ingra, ten hledal volného Hasíka, ale přihrávka malým vápnem přes pozorného brankáře neprošla. První poločas skončil bez branek.

Úvod druhé půle přinesl vyrovnanou hru. Štěstí se přiklonilo na stranu domácích, kteří se po deseti minutách dočkali vedoucího gólu. Po rohu Terezína si lužická obrana srazila míč do vlastní brány. O chvíli později domácí využili hrubé chyby hostů a pohodlně zvýšili na rozdíl dvou gólů. Lužice si vytvořili tlak, ale vstřelit kontaktní branku se jim nepodařilo. Naopak domácí zvýšili na konečných 3:0, když útočník na dvakrát překonal Buchtu. V poslední minutě mohl kosmeticky upravit hrozivý výsledek Balus, ale jeho střela z voleje se mu nepovedla, ostatně jako lužickému mužstvu celé utkání.

Tomáš Hasík (81’ Lamač) ~ Tomáš Němec (66’ Skoumal)Martin Ingr ~ Martin Bortlík (61’ Zeman) ~ Vít Čechovský ~ Ivan ŠugaLukáš Batrla ~ Jaroslav Měchura ~ Kamil BalusJiří MokrošJakub Buchta

26.5.2013Lužice - Terezín 0:1 (0:1)více >>
14.10.2012Terezín - Lužice 3:0 (0:0)
22.4.2012Lužice - Terezín 0:4 (0:1)více >>
4.3.2012Lužice - Terezín 2:4 (1:1)více >>
26.2.2012Lužice - Terezín 8:1 (3:0)více >>
11.9.2011Terezín - Lužice 1:2 (1:1)více >>
25.4.2010Lužice - Terezín 3:1 (0:1)více >>video
13.9.2009Terezín - Lužice 1:3 (0:1)více >>