online 9.6.2013

Lužice - Nenkovice 1:1 (0:0)

83. Řehák

V neděli 9. června nastoupili lužičtí fotbalisté k důležitému zápasu proti rozjetým Nenkovicím.

První poločas přinesl vyrovnanou hru, i když mnohem nebezpečnější byli hosté. Ve dvou vyložených šancích přestřelili a když šli dva hráči sami na Buchtu, přihráli si do ofsajdu a navíc střelec stejně zakončil do tyče. Lužičtí i přes občasný tlak brankáře soupeře vůbec neohrozili. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Šest minut po změně stran hostující Raus prošel s míčem z vlastní poloviny až k brankáři a úspěšnou střelou poslal Nenkovice do vedení. Lužicím se podařilo vyrovnat až v 83. minutě, když se trefil střídající Řehák. To už hráli hosté o desíti. Utkání skončilo 1:1 a nejlepší tým jara si tak z Lužic odvezl pouze bod.

Martin Rakvica (46’ Pecůch, 70’ Řehák) ~ Tomáš BrhelIvan Šuga ~ Jan Hruška ~ Vít ČechovskýJaroslav Měchura ~ Miroslav Finč (83’ Hasík)Kamil Balus ~ Dušan Mitrík ~ Jiří MokrošJakub Buchta

zdroj videa: sokolnenkovice.cz

9.6.2013Lužice - Nenkovice 1:1 (0:0)
28.10.2012Nenkovice - Lužice 2:1 (1:0)více >>video
3.6.2012Lužice - Nenkovice 6:0 (1:0)více >>video
23.10.2011Nenkovice - Lužice 1:4 (1:0)více >>video
2.5.2010Nenkovice - Lužice 1:1 (1:1)více >>video
20.9.2009Lužice - Nenkovice 2:2 (1:0)více >>
27.4.2008Nenkovice - Lužice 1:4 (1:2)více >>