soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 27.10.2013

Hrubá Vrbka - Lužice B 1:1 (0:0)

85. Melichar

V neděli 27. října cestovali hráči lužického béčka do Hrubé Vrbky. V této sezóně to byl již druhý vzájemný zápas, ten první skončil na Baníku debaklem 1:4. Trenér Číhal měl k dispozici patnáct hráčů, tedy téměř kompletní kádr.

Lužičtí fotbalisté začali výraznou herní převahou, ale gólovou šanci si vytvořit nedokázali. Hostům se docela dařilo i na příšerném povrchu kombinovat, ale jen do chvíle, co hřiště opustil střední záložník Kříž. Naopak domácí hráči postupně zlepšili svou hru, několikrát skvěle zasáhl Buchta. Největší šance domácích přišla po rohu, dobře postavený Ingr míč vyhlavičkoval z brankové čáry. Buchta si připsal další skvělý zákrok a především jeho zásluhou se pokračovalo za stavu 0:0. Poslat hosty do vedení mohl Zeman, jeho pokus brankář nadvakrát chytil. První půle skončila bez branek.

Ve druhém poločase se hrál nepohledný fotbal plný chyb na obou stranách. Velkou šanci měli domácí, ale hlavička skončila těsně vedle branky. Až v 85. minutě diváci viděli první gól. Zeman přihrál pod sebe Vávrovi, jehož prudkou střelu brankář vyrazil jen před sebe, zaváhání obránců využil Melichar a poslal Baník do vedení. To však následně hosté hrubou chybou ztratili. Utkání skončilo remízou 1:1.

Jaroslav Melichar (88’ Kos) ~ Lukáš Salajka (85’ Bimka)Tomáš Němec ~ F. Kříž (25’ Mich. Skočík) ~ Tomáš Zeman ~ L. Horníček (70’ Bortlík)Tomáš Hasík ~ Michal Vávra ~ Martin IngrMiroslav SkočíkJakub Buchta