soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 14.6.2014

Hrubá Vrbka - Lužice B 12:1 (5:1)

1. Ingr

Hrstka hráčů lužického béčka se přijela rozloučit do Hrubé Vrbky se sezónou. Trenér Číhal postrádal Horníčka, Mičulku, Mokroše, Mir. Skočíka, Vávru, Vričana a Zemana. Někteří chyběli proto, že domácí změnili termín zápasu z neděle na sobotu. Mužstvo doplnil brankář L. Balus, který roky nechytal, a tak hosté nastoupili alespoň v devíti s brankářem Buchtou na kraji zálohy. Kapitánskou pásku tentokrát navlékl Vacenovský, který před zápasem nejvíce ze všech věřil v dobrý výsledek.

Utkání začalo bleskovou akcí hostů, když Vacenovský nakopl míč za domácí stopery, kam sprintoval Ingr, který tak v úvodních vteřinách šel sám na brankáře. Ten jeho střelu k pravé tyči vytěsnil mimo bránu, ale Ingr míč směřující do zámezí stihl vrátit do hry, nachystal si jej ke střele a zblízka propálil bránkáře. Nastal obrovský tlak domácích, kterému dobře organizovaná obrana s notnou dávkou štěstí vzdorovala. Ke vší smůle se Lužicím zranil střední záložník Němec, po ošetření se vrátil do hry a pokračoval v bolestech. Michal Skočík získal míč a utekl po pravé straně, přihrávkou pod sebe našel Ingra a ten z osmnácti metrů mířil přizemní střelou ke vzdálenější tyči, ale brankář se po tomto pokusu natáhl a vytěsnil jej na roh. Domácí vyrovnali v 18. minutě a o deset minut později skórovali na 2:1. Pak už byl průběh zápasu jednoznačný. Lužičtí otevřeli hru, nezůstali zalezení, naopak se snažili užít si poslední zápas bez ohledu na výsledek. Do kabin se šlo za stavu 5:1 a ve druhé půli přidali domácí dalších sedm gólů. Na druhé straně se do šancí dostali Ingr, Hasík či Bimka, ale ke gólu to nevedlo. Zápas skončil 12:1.

Marcel BimkaJakub Buchta ~ Tomáš Němec ~ Jaroslav MelicharTomáš Hasík ~ Martin Ingr ~ Michal SkočíkRobert VacenovskýLuboš Balus