online 7.9.2013

Lužice B - Hrubá Vrbka 1:4 (0:1)

80. Hasík

V sobotu 7. září přivítalo lužické béčko soupeře z Hrubé Vrbky. Trenér Číhal měl k dispozici šestnáct hráčů, chyběl především Buchta, do brány se postavil nezkušený Kos. Hosté měli v nohách páteční zápas s Loukou, které prohráli 1:4.

Utkání začalo převahou domácího týmu. Výstavní zakončení předvedl Melichar, ale jeho gól kvůli ofsajdu platit nemohl. Nešťastná část zápasu potkala domácí. Během deseti minut se vážně zranili stoper Tutovič i golman Kos, navíc ještě prohrávali 0:1, když si brankář srazil centr do vlastní brány a dobíhající Ingr už pohromě zabránit nedokázal. Na druhé straně Bortlík donutil bránkáře vyběhnout z malého vápna a následně přihrál Hasíkovi, ten trefil jen boční síť odkryté brány. Prázdnou bránu měl před sebou i Bortlík, ale přibližně z dvaceti metrů trefil břevno. Hosté mohli z protiútoku zvýšit své vedení, ale výborný zákrok předvedl Kos. Lužičtí dostali soupeře pod tlak, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí opět výraznou převahou, ale co se útočné fáze týkalo, přiliš nebezpeční nebyli. Naopak hosté z ojedinělé šance zvýšili na 0:2. Ze zápasu odstoupil zraněný Kos, do brány se postavil Ingr. Dvacet minut jen přihlížel tomu, jak jeho spoluhráči přehrávají soupeře, ale stále neúspěšně. Nejblíže ke skórování měl Hasík, z přímého kopu trefil břevno. Ingr si v bráně připsal smolný zákrok, nájezd útočníka sice vyrazil, ale jen do dobíhajícího Gegaje, od nějž se míč odrazil do vlastní brány. Čerstvý Kříž vymyslel perfektní přihrávku pro Hasíka, který snížil na 1:3. Lužičtí vsadili všechno na útok a hosté z brejku zvýšili na konečných 1:4. Souboj posledních dvou celků soutěže vyšel lépe Hrubé Vrbce. Lužice tak po čtvrtině sezóny zůstávají poslední bez jediné výhry.

Tomáš Němec (89’ Vymyslický) ~ Jaroslav Melichar (72’ Horníček)Tomáš Hasík ~ Tomáš Zeman (70’ Kříž) ~ Michal Vávra ~ Martin BortlíkJan Skoumal ~ Jiří Mokroš ~ Martin Ingr (56’ Gegaj)Tomáš Tutovič (20’ Salajka)Lukáš Kos (56’ Ingr)

14.6.2014Hrubá Vrbka - Lužice B 12:1 (5:1)více >>
26.4.2014Lužice B - Hrubá Vrbka 3:2 (1:0)více >>
27.10.2013Hrubá Vrbka - Lužice B 1:1 (0:0)více >>
7.9.2013Lužice B - Hrubá Vrbka 1:4 (0:1)
31.7.2011Hrubá Vrbka - Lužice 0:4 (0:2)více >>
18.6.2005Hrubá Vrbka - Lužice 1:2více >>
7.11.2004Lužice - Hrubá Vrbka 0:0více >>