online 2.3.2014

Lužice - Milotice B 2:0 (1:0)

Hruška 2

Za krásného jarního počasí nastoupili lužičtí fotbalisté k přípravnému zápasu na umělé trávě ve Strážnici. Soupeřem jím byli hráči béčka Milotic. Trenéři Baníku měli k dispozici dva brankáře a patnáct hráčů do pole.

Utkání začalo mírnou převahou Lužic. Ačkoli měli hráči Baníku míč na kopačkách častěji než soupeř, gólovou šanci si dlouho nedokázali vytvořit. Až na pravé straně Salajka posunul hru dopředu přihrávkou na Hasíka, který v šestnáctce našel Vacenovského, od nějž míč putoval k volnému Hruškovi, který poslal Baník do vedení. Lužičtí mohli své vedení zvýšit, Vacenovský nastřelil břevno. Brankář Buchta po jistém výkonu neinkasoval a do druhého poločasu jej nahradil Luděk Fojtů.

I ve druhé půli byly lepším týmem Lužice. Blízko ke gólu měl Kříž, jehož hlavičku zastavil až obránce na brankové čáře. na druhé straně zahrozily Milotice, ale hlavička šla nad bránu. Dvakrát se mohl prosadit Finč, nejprve z dálky a pak i z šestnáctky, ale ani jeden z jeho pokusů v bráně neskončil. V perfektní pozici byl také Bortlík, ale se zakončením zaváhal. Z levé strany se Hruška dostal do šance a zblízka propálil brankáře. Fojtů si v bráně počínal také výborně a dochytal utkání s nulou. Hráči Baníku poprvé v přípravě podali dobrý výkon a zaslouženě vyhráli 2:0.

Buchta – Mitrík – Balus, Finč, Ingr – Vacenovský, Hruška, Kříž, Salajka – Polášek, Hasík
střídačka: Bimka, Bortlík, Fojtů, Holý, Melichar a Skoumal

13.4.2024Milotice B - Lužice 2:1 (0:1)více >>
9.9.2023Lužice - Milotice B 0:0více >>
2.4.2023Milotice B - Lužice 0:2 (0:2)více >>
21.8.2022Lužice - Milotice B 2:2 (0:1)více >>
10.4.2022Milotice B - Lužice 3:0 (2:0)více >>
22.8.2021Lužice - Milotice B 0:1 (0:0)více >>
11.10.2020Lužice - Milotice B 7:2 (2:0)více >>