online 12.6.2010

Milotice B - Lužice 1:0 (1:0)

Poslední utkání ročníku 2009/2010 odehráli hráči lužického Baníku na půdě Milotic, kde se utkali s tamním béčkem. Podzimní měření sil skončilo jednoznačnou výhrou Lužic 3:0.

Začátek zápasu přinesl pěknou kombinaci hostů, po centru Baluse se míče zmocnil brankář Milotic a dlouhým výkopem založil první gólovou šanci zápasu, v té však domácí útočník selhal, když v dobré pozici mířil vysoko nad bránu. Až o deset minut později si první šanci vytvořili hráči Lužic, po autu Čechovského centroval Anovčín, ale Šebestík hlavičkoval mimo bránu. Ve 23. minutě volný kop domácích pozorný Buchta s jistotou vyrazil nad břevno. O čtyři minuty později se v obrovské šanci ocitl útočník Milotic, ale střelou vedle odmítl poslat svůj tým do vedení. Hráči Milotic se řítili v protiútoku tři na dva, ale finální přihrávku na volného hráče zablokoval stoper Mitrík. Po následném rohu si připsal další zákrok Buchta, když vyrazil přízemní střelu. O dvě minuty později šel po skvělé přihrávce útočník domácích sám na Buchtu, bez problémů ho přehodil a vstřelil první gól utkání. Blízko k vyrovnání měl Anovčín, ale Čechovského centr usměrnil centimetry za vzdálenější tyčku. Na druhé straně Buchta zneškodnil chytrou střelu z úhlu. Na dalekonosnou střelu Mráky reagoval golman Milotic výtečným zákrokem a když s jistotou vyrazil i pokus Mokroše, šlo se do kabin za stavu 1:0.

Do druhé půle nastoupili hráči Baníku s Klimkem místo Měchury. Po šesti minutách hry se do slibné pozice dostal Janošek, ale jeho přízemní střela skončila v náručí brankáře. Po velké chybě obrany se v malém vápně s míčem objevil Anovčín, ale zaváhal a ke střele se pak nedostal. Kapitál Lužic Anovčín byl i na konci další akce Baníku, když si jeho přízemní centr obrana málem srazila do brány. Zhruba deset minut před koncem zápasu se Čechovského roh odrazil od Mokroše k tyči, ale tam se pozorný golman domácích dostal včas. Lužičtí si za těžkých podmínek slunného počasí nedokázali vytvořit ani závěrečný tlak, a tak utkání skončilo 1:0.

Josef Anovčín ~ Petr Janošek (58' Hasoň)Zdeněk Šebestík ~ Tomáš Šimčík ~ Jindřich Mráka ~ Vít ČechovskýKamil Balus ~ Jaroslav Měchura (46' Klimek) ~ Jiří MokrošDušan MitríkJakub Buchta

13.4.2024Milotice B - Lužice 2:1 (0:1)více >>
9.9.2023Lužice - Milotice B 0:0více >>
2.4.2023Milotice B - Lužice 0:2 (0:2)více >>
21.8.2022Lužice - Milotice B 2:2 (0:1)více >>
10.4.2022Milotice B - Lužice 3:0 (2:0)více >>
22.8.2021Lužice - Milotice B 0:1 (0:0)více >>
11.10.2020Lužice - Milotice B 7:2 (2:0)více >>
1.9.2019Lužice - Milotice B 1:2 (1:1)více >>