online 31.5.2014

Veselí B - Lužice B 4:0 (0:0)

V sobotu 31. května odehráli hráči lužického béčka zápas ve Veselí, kde změřili síly s tamní rezervou. Trenér Číhal měl k dispozici třináct hráčů, chyběli především Horníček a Mičulka.

Utkání začalo převahou domácích. První důležitý zákrok si připsal lužický brankář Buchta, který s pomocí tyče odvrátil střelu do bezpečí. Tlak domácích ještě zesílil. Veselí si vytvořilo další tři gólové šance, ale Buchta na brankové čáře čaroval. Do hry se postupně začínali dostávat také lužičtí, ale jejich zakončení bránu soupeře neohrozila. Do kabin šli za stavu 0:0 spokojenější hosté.

Domácí se i přes znatelnou převahu ze hry prosadit nedokázali a do hry je dostala až proměněná penalta. Lužičtí se snažili brzy vyrovnat, ale svou otevřenou hrou nabízeli šance spíše soupeři. Veselí třemi rychlými góly rozhodlo zápas ve svůj prospěch 4:0. Hosté se snažili vstřelit alespoň čestný gól, ale to se jim bohužel nepodařilo.

Jaroslav Melichar (76’ Bimka) ~ Tomáš HasíkMichal Vávra ~ Tomáš Němec ~ Tomáš Zeman (56’ Vričan) ~ Martin IngrMichal Skočík ~ Jiří Mokroš ~ Miroslav SkočíkRobert VacenovskýJakub Buchta

31.5.2014Veselí B - Lužice B 4:0 (0:0)
12.4.2014Lužice B - Veselí B 1:5 (0:1)více >>
12.10.2013Veselí B - Lužice B 3:1 (1:0)více >>