online 3.5.2014

Vnorovy B - Lužice B 6:1 (3:0)

60. Mokroš

V sobotu 3. května cestovali hráči lužického béčka do Vnorov, kde se utkali s tamní rezervou. Jednalo se o čtvrté a tedy poslední vzájemné střetnutí letošní sezóny. Předchozí tři duely skončily vždy ve prospěch Vnorov 4:0, 5:0 a na jaře 3:1. Trenér Číhal měl k dispozici čtrnáct hráčů. Chyběli obránci Mir. Skočík, Skoumal a záložník Horníček.

Utkání začalo očekávanou převahou domácích. Lužická obranná hradba vydržela jen dvanáct minut. Hráč Vnorov se středem prokličkoval až do šestnáctky a zblízka prostřelil Buchtu. Vnorovští pokračovali ve své kombinační hře, byli více na míči, přesto se dlouho pokračovalo za stavu 1:0. Hosté ojediněle hrozili z protiútoků, především Hasík vyvážel míč dopředu, ale spoluhráči ho málokdy podpořili. Obrovskou šanci na vyrovnání měl Zeman, ale jeho střele chyběla razance. Ve 34. minutě domácí zvýšili na 2:0 hlavičkou po rohu. Od 41. minuty vedli už 3:0.

Brzy po změně stran vnorovští hráči dvěma slepenými góly zvýšili na 5:0. V 60. minutě kapitán Lužic Ingr získal míč, přihrál ke střele Zemanovi, ten nabídl míč ještě do lepší pozice Mokrošovi, který parádní střelou snížil na 5:1. Domácí to nezastavilo a hned to bylo znovu o pět branek. V 65. minutě se do hry dostal Mičulka. Stav utkání už se nezměnil. Několik zákroků brankáře Buchty zamezily ještě větší potupě. Utkání skončilo 6:1.

Robert Vacenovský (46’ Melichar) ~ Tomáš HasíkTomáš Němec (65’ Mičulka) ~ Michal Vávra ~ Tomáš Zeman ~ Martin IngrMichal Skočík ~ Jiří Mokroš ~ Roman VričanLukáš BatrlaJakub Buchta

3.5.2014Vnorovy B - Lužice B 6:1 (3:0)
29.3.2014Lužice B - Vnorovy B 1:3 (0:2)více >>
14.9.2013Vnorovy B - Lužice B 5:0 (3:0)více >>
4.8.2013Lužice B - Vnorovy B 0:4 (0:2)více >>
9.4.2005Lužice - Vnorovy B 1:0více >>
28.8.2004Vnorovy B - Lužice 4:2více >>