online 29.3.2014

Lužice B - Vnorovy B 1:3 (0:2)

60. Hasík

V sobotu 29. března se na Baníku v Lužicích představili hráči domácího béčka. Soupeřem jim byli fotbalisté Vnorov B, kteří na podzim rozstříleli hráče Lužic 4:0 a 5:0. O favoritovi zápasu nebylo pochyb, Vnorovští přijeli potvrdit roli vedoucího týmu soutěže. Trenér Číhal měl k dispozici čtrnáct hráčů, chyběli obránci Batrla, Mir. Skočík a Skoumal, také proto byl povolán nestárnoucí Vričan.

Zápas začal podle očekávání převahou hostů. Na domácích bylo znát, že v zimní přípravě nehráli jediný zápas. Působili nejen nesehraně, ale hlavně nervózně a nadměrným množstvím chyb nabízeli hostům velké šance. I přesto vydržel nerozhodný stav celou půlhodinu. Hostům se podařilo skórovat z rychlé akce po své pravé straně a o pět minut později po další rychlé akci už to bylo 0:2.

Po změně stran domácí brzy ztratili míč, situaci se snažil vyřešit nový hráč na hřišti Mičulka, ale při snaze odkoupnout míč do bezpečí nešťastně nastřelil útočníka, od nějž se míč odrazil za Buchtova záda. Lužičtí se však vzchopili a v 60. minutě Vacenovský vyslal Melichara, který centrem našel volného Hasíka, ten hlavou snížil na 1:3. Lužický tlak netrval dlouho, s úbytkem fyzických sil kombinacím scházela přesnost a na zakončení nezbyla síla. Hosté měli jestě několik protiútoků, ale překonat Buchtu se jim už nepodařilo. Lužičtí měli na druhé straně také šance, byli blízko gólu, ale víc potrápit favorita nedokázali. Utkání skončilo 1:3.

Jaroslav Melichar (86’ Bimka) ~ Martin BortlíkTomáš Němec (46’ Vričan) ~ Robert Vacenovský ~ Tomáš Zeman ~ Tomáš HasíkMichal Skočík (46’ Mičulka) ~ Michal Vávra ~ Martin IngrJiří MokrošJakub Buchta

3.5.2014Vnorovy B - Lužice B 6:1 (3:0)více >>
29.3.2014Lužice B - Vnorovy B 1:3 (0:2)
14.9.2013Vnorovy B - Lužice B 5:0 (3:0)více >>
4.8.2013Lužice B - Vnorovy B 0:4 (0:2)více >>
9.4.2005Lužice - Vnorovy B 1:0více >>
28.8.2004Vnorovy B - Lužice 4:2více >>