online 14.9.2013

Vnorovy B - Lužice B 5:0 (3:0)

V sobotu 14. září odcestovali fotbalisté lužického béčka do Vnorov, kde změřili síly s tamní rezervou. Vzájemný duel na Baníku ze začátku sezóny skončil debaklem domácích. I teď byli velkým favoritem hráči Vnorov, vždyť na půdu třetího mužstva přijel vůbec poslední celek soutěže, a tento fakt znásobilo to, že hosté přijeli jen o desíti a navíc bez brankáře. Takže o vítězi bylo rozhodnuto prakticky předem a otázkou jen bylo, jak vysoký příděl hosté dostanou.

Ačkoli hráči Lužic vstoupili do zápasu s úmyslem bránit bezbrankový výsledek co nejdéle, netrvalo ani čtyři minuty, než si domácí rozebrali obranu Lužic a útočník se zblízka nemýlil. Už v sedmé minutě to bylo 2:0, když se domácí prosadili hlavičkou. Hráči Vnorov na hřišti dominovali, vytvořili si spoustu šancí, většina z nich skončila střelou vedle nebo zákrokem Ingra. Na druhé straně mohli z ojedinělých protiútoků dvakrát skórovat hosté, ale nepodařilo se jim to. Ve 38. minutě domácí utekli obraně soupeře a gólem do prázdné brány zvýšili na 3:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako půle první. Vnorovští jako v házené obklopili soupeře, ale mnoho svých šancí neproměnili. V 55. minutě nechal lužičtí domácího útočníka v ofsajdu a přestali hrát, ten však nehrál a rázem se tři hráči řítili na brankáře Ingra. Akce skončila gólem do prázdné brány. Domácí se po dalších šancí prosadili až v 70. minutě, tentokrát střelou z dvaceti metrů. Vnorovští mohli výsledek ještě navýšit, ale to se jim nepodařilo. Utkání skončilo 5:0.

Marcel BimkaLukáš Salajka ~ Jaroslav Melichar ~ Filip Kříž ~ Luboš HorníčekJan Skoumal ~ Michal Vávra ~ Tomáš NěmecRoman VričanMartin Ingr

3.5.2014Vnorovy B - Lužice B 6:1 (3:0)více >>
29.3.2014Lužice B - Vnorovy B 1:3 (0:2)více >>
14.9.2013Vnorovy B - Lužice B 5:0 (3:0)
4.8.2013Lužice B - Vnorovy B 0:4 (0:2)více >>
9.4.2005Lužice - Vnorovy B 1:0více >>
28.8.2004Vnorovy B - Lužice 4:2více >>