online 6.4.2014

Louka - Lužice B 3:2 (2:1)

35. a 79. Hasík

V neděli 6. dubna cestovali fotbalisté lužického béčka do Louky, kde sehráli další utkání IV.B třídy. Trenér Číhal měl k dispozici čtrnáct hráčů. Chyběli Batrla, Bimka a Melichar.

Lépe do zápasu vstoupili domácí, už v deváté minutě se ujali vedení. Ve 35. minutě předvedl perfektní přenesení hry Vávra, když křižným pasem vyslal do brejku Hasíka, který střelou ke vzdálenější tyči vyrovnal. O chvíli později domácí skórovali z rohu. Vyrovnat mohl Vacenovský po centru stopera Skočíka, ale z voleje minul bránu. Do kabin se šlo za stavu 2:1.

Po změně stran měli více ze hry hosté, ale gólovou šanci si nevytvořili. Naopak domácí v 62. minutě střelou z přímého kopu zvýšili na rozdíl dvou branek. Hosté si vytvořili velký tlak a domácí hráli na protiútoky. Většina z nich skončila nepřesnou přihrávkou, jeden perfektně vychytal Buchta a udržel naděje svého týmu na bodový zisk. Snížit mohl stoper Skočík, který si všiml vyběhnutého brankáře, ale jeho pokus z vlastní poloviny skončil vedle. Deset minut před koncem snížil svým druhým gólem v utkání Hasík, když mu po Zemanově centru hlavou přihrál Němec. Lužičtí se snažili vyrovnat, šance byly, ale při zakončení neměli potřebné štěstí.

Robert Vacenovský (70’ Vričan) ~ Martin BortlíkTomáš Němec ~ Michal Vávra ~ Tomáš Zeman ~ Tomáš HasíkMichal Skočík ~ Jiří Mokroš ~ Martin IngrMiroslav SkočíkJakub Buchta

25.5.2014Lužice B - Louka 1:1 (0:1)více >>
6.4.2014Louka - Lužice B 3:2 (2:1)
5.10.2013Lužice B - Louka 3:1 (1:1)více >>
18.8.2013Louka - Lužice B 4:1 (2:0)více >>
30.4.2005Lipov B - Lužice 1:0více >>
18.9.2004Lužice - Lipov B 2:0více >>