online 18.8.2013

Louka - Lužice B 4:1 (2:0)

80. Vymyslický

V neděli 18. srpna v dopoledních hodinách nastoupili hráči lužického béčka k mistrovskému zápasu v Louce proti tamnímu výběru. Trenér Číhal se musel obejít bez obou středních záložníků Kříže a Vávry i bez obránce Gegaje.

Utkání začalo vyrovnanou hrou. V osmé minutě se hosté nevypořádali se standardkou soupeře a brzy tak prohrávali 1:0. První poločas přinesl nepohlednou hru bez šancí. Až v poslední minutě první půle se domácí hráč šťastně dostal k míči, přesně přihrál volnému spoluhráči, který hlavičkou do prázdné brány zvýšil na poločasových 2:0.

Do druhé půle nastoupili hosté s Kosem v útoku. A byl to právě on, kdo mohl snížit a vrátit Lužice do hry o body. Dvakrát jej však výborně zastavil golman, a když už se mu podařilo brankáře překonat, střela se odrazila od břevna do hřiště. Skórovat se nepodařilo ani Ingrovi, po Zemanově rohu hlavičkoval nad bránu. V 58. minutě domácí skórovali z hlavičky po další standardce. Až deset minut před koncem Lužice snížily hlavičkou Vymyslického po perfektním centru Horníčka. Domácí odpověděli čtvrtým gólem a zápase se v poklidném tempu dohrál za stavu 4:1.

Tomáš Němec ~ Marcel Bimka (46’ Kos)Tomáš Zeman ~ Martin Bortlík ~ Jaroslav Melichar (72’ Vymyslický) ~ Luboš HorníčekJan Skoumal ~ Martin Ingr ~ Tomáš HasíkTomáš TutovičJakub Buchta

25.5.2014Lužice B - Louka 1:1 (0:1)více >>
6.4.2014Louka - Lužice B 3:2 (2:1)více >>
5.10.2013Lužice B - Louka 3:1 (1:1)více >>
18.8.2013Louka - Lužice B 4:1 (2:0)
30.4.2005Lipov B - Lužice 1:0více >>
18.9.2004Lužice - Lipov B 2:0více >>