online 20.4.2014

Archlebov - Lužice 3:3 (1:3)

4. Vacenovský, 6. Pazdera, 40. Brhel

V neděli 20. dubna si lužičtí fotbalisté jeli spravit chuť do Archlebova. Po hanebné domácí porážce s předposledními Vřesovicemi měl být právě poslední Archlebov ideálním soupeřem pro nápravu. Trenéři měli k dispozici jen jedenáct hráčů.

Utkání začalo pro hosty skvěle. Již po pěti minutách hry vedli 0:2 po gólech Vacenovského a Pazdery a když pět minut před odchodem hráčů do kabin zvýšil Brhel na 0:3, zdálo se být rozhodnuto. Ve 42. minutě domácí snížili z penalty a do kabin se šlo za stavu 1:3.

Zvýšená aktivita domácích byla odměněna gólem na 2:3, a to přibližně v 70. minutě. Hosté z Lužic znovu fyzicky odpadli a o to náročnější pro ně bylo dohrávat utkání v deseti bez zraněného Pazdery. Domácí v 88. minutě vyrovnali a utkání skončilo 3:3.