online 30.9.2012

Lužice - Bukovany 1:4 (1:2)

38. Balus

V neděli 30. září se na Baníku v Lužicích uskutečnilo mistrovské utkání mezi domácím výběrem a hráči Bukovan. Vzhledem k faktu, že čtyři zápasy osmého kola již byly odehrané, bylo zřejmé, že vítěz tohoto utkání se zařadí na druhé místo tabulky za suverénní Hovorany. V minulé sezóně oba vzájemné zápasy vyhráli fotbalisté Baníku a chtěli na to navázat i bez omluvených Finče, Mitríka a Zemana.

Do utkání vstoupili lépe hosté a už po deseti minutách se zásluhou Čady poprvé radovali z gólu. Zkušený útočník využil závaru před bránou domácích a patičkou dostal míč za brankovou čáru. Hosté na hřišti dominovali a domácí se jen těžko dostávali k míči. Po ojedinělé střele domácích se k odraženému míči dostal Pazdera, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Hostům se výraznou převahu nepodařilo zúročit. Velkou šanci Bukovan zastavil skvělým zákrokem Buchta. Ve 38. minutě Lužice vyrovnaly. Po standardní situaci Batrly a následné přihrávce Měchury střílel Balus. Golman jeho ránu sice vyrazil do břevna, přesto se míč odrazil do brány. Neuběhly ani dvě minuty a Bukovany znovu vedly. Míč se po rohovém kopu dostal k volnému Čadovi a ten bez problémů podruhé skóroval. Do kabin se šlo za stavu 1:2.

Osm minut po začátku druhého poločasu Čada svým třetím gólem zvýšil na 1:3 a o tři minuty později skóroval i počtvrté. Lužicím se nepodařilo ani kosmeticky upravit výsledek. V šanci se ocitli Ingr i střídající Fojtů, ale počínali si neúspěšně. Utkání skončilo 1:4.

Ivan Šuga (83’ Lamač) ~ Pazdera Ondřej (75’ Fojtů ml.)Kamil Balus ~ Martin Bortlík ~ Vít Čechovský ~ Martin IngrTomáš Hasík ~ Jaroslav Měchura ~ Lukáš Batrla (71’ Němec)Jiří MokrošJakub Buchta

15.5.2016Lužice - Bukovany 3:3 (1:1)více >>
4.10.2015Bukovany - Lužice 2:3 (2:1)více >>
12.5.2013Bukovany - Lužice 3:3 (2:3)více >>
30.9.2012Lužice - Bukovany 1:4 (1:2)
1.4.2012Bukovany - Lužice 0:2 (0:0)více >>
21.8.2011Lužice - Bukovany 4:2 (2:2)více >>
12.11.2005Bukovany - Lužice 1:6více >>
13.8.2005Lužice - Bukovany 2:1více >>