online 17.4.2011

Lipov - Lužice 4:2 (1:1)

34. Finč, 81. Mokroš

Lužičtí fotbalisté v neděli 17. dubna zavítali do dalekého Lipova.

Do utkání vstoupili lépe domácí a již po deseti minutách hry se ujali vedení, když proměnili penaltu. Ve 34. minutě Finč po přihrávce Baluse skóre srovnal.

Lipovští hráči se brzy po začátku druhé půle vrátili do vedení. Přibližně deset minut před koncem zápasu vyrovnal Mokroš po přihrávce Valdese. Už se zdálo, že si týmy rozdělí body za spravedlivou remízu, když přišla chyba v řadách Lužic, kterou domácí dokázali potrestat ve vstřelení vítězné branky. V nastaveném čase Lipov navýšil vedení na 4:2.

Michal Valdes (83’ Lamač) ~ Petr HasoňMilan Daniel (73’ Čechovský) ~ Jar. Měchura ~ Fr. Ševčík ~ Mir. Finč (58’ Zeman)Kamil Balus ~ Miroslav Skočík ~ Jiří MokrošDušan MitríkJakub Buchta

1.5.2012Lužice - Lipov 0:4 (0:2)více >>
17.4.2011Lipov - Lužice 4:2 (1:1)
29.8.2010Lužice - Lipov 0:3 (0:0)více >>
9.11.2008Lužice - Lipov 1:2 (1:1)více >>
10.8.2008Lipov - Lužice 1:1 (1:1)více >>
30.4.2005Lipov B - Lužice 1:0více >>
18.9.2004Lužice - Lipov B 2:0více >>