soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 25.1.2014

Dubňany B - Lužice 2:1 (1:1)

Voříšek

V sobotu 25. ledna za mrazivého počasí nastoupili lužičtí fotbalisté na umělé trávě v Dubňanech proti tamnímu béčku. Trenéři měli k dispozici sedmnáct hráčů: deset z áčka a sedm z béčka. Utkání se hrálo na 2×40 minut.

Utkání začalo velkou převahou domácích, ale byli to překvapivě lužičtí, kdo spálil několik obrovských šancí. Skórovat se nepodařilo ani domácím, jejichž hráč hlavou minul odkrytou bránu. Střelecký účet zápasu otevřel lužický Voříšek trefou do prázdné brány po povedené kličce na brankáře. Domácím se podařilo vyrovnat v poslední minutě prvního poločasu a strany se tak měnily za stavu 1:1.

I ve druhé půli měli míč více na kopačkách domácí, ovšem Lužice si znovu vytvořily několik slibných šancí. Už se zdálo, že se utkání dohraje za stavu 1:1, když hráči Dubňan rychlou akcí vstřelili vítězný gól. Stalo se tak pár minut před koncem zápasu.

Fojtů – Mitrík – Balus, Finč, Ingr – Varmuža, Zeman, Hruška, Vacenovský – Pazdera, Voříšek
střídání: Bimka, Holý, Lamač, Melichar, Mich. Skočík, Mir. Skočík