soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty

archivní článek

online 19.5.2013

Lužice - Dubňany B 1:2 (1:2)

13. Varmuža

V neděli 19. května do Lužic dorazila rezerva Dubňan. Stalo se tak bez jediného dne po jednom roce. Tenkrát skončilo utkání nevídanou kanonádou, když Lužice vyhrály 7:1. Trenér Anovčín měl opět z čeho vybírat, k dispozici měl prakticky všechny hráče krom zraněného Mitríka.

Utkání začalo pro hráče Baníku nešťastně. Již v 9. minutě několika chybami v zadních řadách darovali soupeři gól. O čtyři minuty později se o vyrovnání postaral dorostenec Varmuža, který zblízka prostřelil brankáře. Lužice mohly jít do vedení, ale Hruškova tečovaná hlavička skončila jen na břevně. Naopak hosté svou šanci využili, rychlý protiútok zakončili přesnou střelou k tyči. Druhý poločas branky nenabídl, a tak utkání skončilo 1:2.

Jan Hruška ~ Ondřej VarmužaLukáš Salajka (73’ Kříž) ~ Vít Čechovský (69’ Řehák) ~ Ivan ŠugaJaroslav Měchura ~ Tomáš Brhel (55’ Pazdera)Kamil Balus ~ Jiří Mokroš ~ Miroslav FinčJakub Buchta