online 31.5.2014

Vřesovice - Lužice 3:1 (1:1)

35. Pazdera; ČK: 70. Salajka

V sobotu 31. května zajížděli hráči lužického áčka do Vřesovic, které vyhrály poslední dva vzájemné zápasy. Tentokrát se jednalo o přímý souboj o druhé místo. Trenér Pazdera měl při absenci Baluse, Mitríka, Poláška a Šugy k dispozici jen dvanáct hráčů.

Po patnácti minutách hry byl lužický útočník Vacenovský faulován v šestnáctce, ale jeho spoluhráč Salajka míč napálil jen do břevna. Přesto to byli hosté, kdo se ujal vedení, když ve 35. minutě skóroval Pazdera. Vřesovice však ještě před změnou stran vyrovnaly, když se trefily z penalty, nad jejímž nařízením se podivovali i samotní domácí obránci.

Druhý poločas lépe zúročilo domácí mužstvo. V 62. minutě vřesovičtí skórovali na 2:1. Snahu o vyrovnání zkomplikovalo v 70. minutě vyloučení hostujícího Salajky. Domácí mohli rozhodnout, ale druhou jejich penaltu neproměnili. I tak to byli oni, kdo se radoval z vítězství. V závěru pojistili výhru gólem na 3:1.

Značně omlazený hostující tým předváděl i tak pohledný fotbal, kterému bohužel chybělo kousek štěstí.

Lukáš Vacenovský ~ Ondřej PazderaTomáš Brhel ~ Jan Hruška ~ Lukáš Salajka (70’ ČK) ~ Filip KřížMartin Rakvica (65’ Holý) ~ Miroslav Finč ~ Milan LamačJaromír PecůchLuděk Fojtů

30.9.2023Vřesovice - Lužice 2:0 (1:0)více >>
11.6.2023Vřesovice - Lužice 4:4 (2:2)více >>
29.10.2022Lužice - Vřesovice 6:2 (5:1)více >>
1.5.2022Lužice - Vřesovice 5:1 (2:0)více >>
11.9.2021Vřesovice - Lužice 7:4 (5:2)více >>
16.5.2015Vřesovice - Lužice 1:2 (0:1)více >>
1.11.2014Lužice - Vřesovice 3:1 (1:1)více >>
27.9.2014Vřesovice - Lužice 2:4 (0:2)více >>