online 25.5.2014

Lužice - Čejkovice 3:1 (0:1)

48. Brhel, 70. Kříž, 88. Hruška

V neděli 25. května se na Baníku v Lužicích odehrálo mistrovské utkání mezi domácím áčkem a fotbalisty Čejkovic. Měl to být zápas o první místo, místo toho se utkal suverénně nejhorší tým jarní části s již jistým postupujícím. Lužičtí trenéři měli k dispozici třináct hráčů.

Do utkání vstoupili lépe hosté a v prvním poločase se ujali vedení, které jim vydrželo až do odchodu do kabin. Brzy po změně stran vyrovnal Brhel. Více sil měli nakonec domácí, kteří gólem Kříže ze 70. minuty obrátili stav zápasu a chvíli před koncem Hruška pečetil na konečných 3:1. Lužičtí se výhrou vrátili na druhé místo IV.A třídy.

Jan Hruška ~ Ivan ŠugaLukáš Salajka ~ Filip Kříž (75’ Flachs) ~ Tomáš Brhel ~ Lukáš VacenovskýKamil Balus ~ Miroslav Finč ~ Martin Rakvica (46’ Polášek)Jaromír PecůchLuděk Fojtů

22.9.2019Čejkovice - Lužice 2:5 (1:1)více >>
5.5.2019Čejkovice - Lužice 0:5 (0:1)více >>
9.9.2018Lužice - Čejkovice 3:1 (1:1)více >>
15.4.2018Čejkovice - Lužice 2:3 (0:1)více >>
27.8.2017Lužice - Čejkovice 0:2 (0:2)více >>
3.6.2017Čejkovice - Lužice 3:4 (1:1)více >>
16.10.2016Lužice - Čejkovice 1:3 (0:2)více >>
11.6.2016Lužice - Čejkovice 4:1 (1:0)více >>