online 18.8.2013

Čejkovice - Lužice 3:2 (0:2)

27. Šuga, 38. Vacenovský

V neděli 18. srpna bylo na dopoledne naplánované mistrovské utkání mezi domácími Čejkovicemi a lužickým Baníkem. Jednalo se o vůbec první vzájemné utkání za posledních deset let a hned to byl přímý duel o první místo IV.A třídy. Trenér Urbánek se musel vypořádat s absencí Anovčína, Batrly, Čechovského a Pazdery. K dispozici měl tedy jen dvanáct hráčů.

Úvod zápasu přinesl velkou šanci domácích. Stav však zůstal bezbrankový, lužickou obranu zachránilo břevno. Ve 27. minutě poslal Baník do vedení Šuga, asistenci si připsal Balus. O deset minut později Šuga přihrál Vacenovskému a ten zvýšil na 0:2. Ještě veseleji mohlo být po přímém kopu Baluse, ale akce skončila na břevně. Spokojenější šli do kabin hosté, i když předvedená hra rozhodně nebyla podle představ kouče Urbánka.

Po změně stran hosté přidali a již po pěti minutách mohli snížit. Skvělý zákrok předvedl Fojtů a soupeř z dorážky přestřelil. K velkému obratu domácím dopomohl chtěně či nechtěně rozhodčí Šerfözö​​, když nesmyslně uznal branku z jednoznačného ofsajdu, navzdory signalizaci pomezního, a o chvíli později nařídil proti Lužicím velice přísnou penaltu. Domácí tak zadarmo smazali náskok soupeře a šest minut před koncem vstřelili zdecimovaným Lužicím třetí gól. Domácí otočili utkání ve svůj prospěch a z důležitého zápasu si odnesli tři body.

Martin Hausner (71’ Varga) ~ Ivan ŠugaTomáš Brhel ~ Jan Hruška ~ Lukáš Vacenovský ~ Ondřej VarmužaKamil Balus ~ Miroslav Finč ~ Milan LamačDušan MitríkLuděk Fojtů ml.

22.9.2019Čejkovice - Lužice 2:5 (1:1)více >>
5.5.2019Čejkovice - Lužice 0:5 (0:1)více >>
9.9.2018Lužice - Čejkovice 3:1 (1:1)více >>
15.4.2018Čejkovice - Lužice 2:3 (0:1)více >>
27.8.2017Lužice - Čejkovice 0:2 (0:2)více >>
3.6.2017Čejkovice - Lužice 3:4 (1:1)více >>
16.10.2016Lužice - Čejkovice 1:3 (0:2)více >>
11.6.2016Lužice - Čejkovice 4:1 (1:0)více >>