online 14.4.2013

Bohuslavice - Lužice 4:2 (2:0)

81. Anovčín, 84. Tutovič

Lužičtí fotbalisté vstoupili do utkání odhodlaně a s častějším držením míče se snažili překonat domácí obranu. Šance se však na kopačkách hostů nezrodila, naopak velice nebezpeční byli domácí. První jejich šanci zastavil na poslední chvíli skluzem Balus. Gólem neskončila ani druhá velká příležitost domácích, útočník Bohuslavic mířil hlavou těsně vedle. Po čtvrthodině hry fauloval v šestnáctce Mokroš a domácí se po proměněné penaltě ujali vedení. Lužičtí fotbalisté dlouho obléhali bránu domácích, ale vyjma dalekonosné střely Čechovského ji prakticky neohrozili. Naopak ve 42. minutě domácí svůj náskok zvýšili, když útočník v souboji jeden na jednoho prostřelil brankáře Buchtu.

Ve druhém poločase se dlouho nic nedělo. Až v 68. minutě hosté znovu z rychlého brejku skórovali. Čtvrt hodině před koncem zápasu Bohuslavice zvýšily už na 4:0, když zakončily svou kombinaci přesnou střelou ke vzdálenější tyči. Až v 81. minutě se poprvé prosadili hosté, když Anovčín dorazil Balusovu střelu. O tři minuty později po Finčovém centru hlavičkoval Anovčín, brankář jeho pokus vyrazil k Tutovičovi, který snížil na konečných 4:2.

Josef Anovčín ~ Tomáš Hasík (46’ Řehák)Ond. Pazdera (68’ Bortlík) ~ Luk. Salajka (46’ Tutovič) ~ Vít Čechovský ~ Martin IngrKamil Balus ~ Miroslav Finč ~ Jiří MokrošDušan MitríkJakub Buchta
Do hry se nedostali Lamač, Mir. Skočík, ani dorostenci Fojtů s Rakvicou.

4.11.2023Bohuslavice - Lužice 1:5 (0:2)více >>
24.4.2016Lužice - Bohuslavice 0:3 (0:1)více >>
13.9.2015Bohuslavice - Lužice 1:2 (1:1)více >>
14.4.2013Bohuslavice - Lužice 4:2 (2:0)
2.9.2012Lužice - Bohuslavice 4:1 (3:1)více >>
23.3.2008Bohuslavice - Lužice 1:0 (1:0)více >>
12.8.2007Lužice - Bohuslavice 4:2více >>
7.4.2007Lužice - Bohuslavice 2:0více >>