soubory ke stažení » kde nás najdete | historie | tréninky | jak se stát členem | přihláška do TJ | žádost FAČR | návštěvní řád | stanovy TJ | kontakty | ceník

archivní článek

online 8.8.2010

Ratíškovice B - Lužice 1:0 (1:0)Lužičtí hráči se v prvním kole představili v Ratíškovicích, kde se utkali s tamním béčkem.

V prvních minutách si vytvořili mírný tlak hosté z Lužic, k zakončení se dostal Balus, ale mířil jen do náruče golmana. Míč si osahal také Buchta, když v osmé minutě bez problémů chytil střelu asi z 25 metrů. Ve dvacáté minutě se po špatně sehrané ofsajdové pasti řítili dva domácí hráči na Buchtu, přihrávku před prázdnou bránu zachytil na poslední chvíli vrátivší se Mokroš. Na druhé straně levačka Mráky jen prosvištěla nad břevnem soupeře. Po půl hodině hry šli dva hráči domácích na Buchtu, který vyběhl až před šestnáctku a fantasticky střelu zablokoval. Do vedení mohli jít i hráči Baníku, ale brankář tečovaný centr s obtížemi vytáhl za tyčku. Nadějný protiútok domácích zastavil Rychnovský za cenu žluté karty. Následný přímý kop Klimek ve zdi zablokoval rukou a rozhodčí Štípský nařídil penaltu. Na prudkou ránu k tyči si Buchta sice sáhl, ale vedoucí brance Ratíškovic zabránit nedokázal. Ve 40. minutě Buchta s problémy nohou vytahoval prudkou ránu asi z 20 metrů. Chvíli před koncem první půle měl obrovskou šanci Anovčín, povedla se mu klička na brankáře, ale příležitost ke skórování promrhal.

V šedesáté minutě po rychlé akci Lužic střílel Ševčík těsně vedle. O chvíli později střílel po Ševčíkově přihrávce Anovčín, ale jen do náruče brankáře. Další akci Lužic začal Balus, ale Ševčíkovu přihrávku mířící k Anovčínovi zachytil obránce. Lužice si vytvořily velký tlak, ale pevnou obranu domácích se jim překonat nedařilo. Po rohu hlavičkoval Balus, ale míč se do brány nedostal. Po centru Skočíka brankář domácích zbořil Anovčína a míč skončil mimo dosah brány. Závěr zápasu se odehrál před šestnáctkou domácích, kde se při standardkách Lužic objevoval i brankář Buchta. Lužice se vyrovnání nedočkaly a po prvním kole zůstávají bez bodu.

Josef Anovčín ~ František ŠevčíkKamil Balus ~ Miroslav Klimek ~ Jindřich Mráka ~ Michal SkočíkLukáš Král ~ Zbyněk Rychnovský ~ Jiří MokrošDušan MitríkJakub Buchta

ŽK: Klimek, Rychnovský, Balus, Mitrík

Vzájemné zápasy:
9.8.2020Lužice - Ratíškovice B 0:3 (0:1)více >>
28.8.2019Ratíškovice B - Lužice 7:0 (3:0)více >>
28.7.2013Lužice - Ratíškovice B 0:3 (0:0)více >>
17.7.2011Lužice - Ratíškovice B 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)více >>
7.11.2010Lužice - Ratíškovice B 1:2 (1:1)více >>
8.8.2010Ratíškovice B - Lužice 1:0 (1:0)
© 2005-2021, Martin Ingr email | verze 5.4
XHTML, CSS, JS, XML, PHP, MySQL, TXP