online 20.4.2008

Lužice - Dambořice 1:4 (1:3)

29. Mokroš

V neděli 20. dubna Lužice hostily největšího aspiranta na postup do okresního přeboru – Dambořice. Hosté s sebou autobusem přivezli více než dvě desítky fanoušků, kteří společně s těmi lužickými tvořili parádní fotbalovou atmosféru. V podzimním zápase si Lužice z Dambořic přivezly cenný bod za bezbrankovou remízu. To, že se poslední výsledek nebude opakovat, se vědělo již v páté minutě, kdy hosté využili tlak ve vedoucí branku. Dambořice do zápasu nastoupily ve velkém stylu, druhá jejich šance v desáté minutě skončila na tyči. Lužice se soupeři herně vyrovnaly. Po kombinaci útočného dua Hasoň – Anovčin střílel prvně jmenovaný těsně vedle tyčky. Ve 29. minutě se po Anovčinově úniku dostal míč k Mokrošovi, který se z patnácti metrů nemýlil. Lužice se dokonce mohly ujat vedení, ale Ingrovu střelu před brankovou čárou zastavil jeden z obránců. O pár minut později Dambořice opět vedly, jejich útočník se objevil sám před Fučíkem a bez problémů skóroval. Před odchodem do kabin hosté svůj náskok dokázali zvýšit, když zdí tečovaný přímý kop zaplachtil k zadní tyči.

Do druhého poločasu nastoupili domácí velkým tlakem, v prvních minutách Anovčin nastřelil břevno a z další akce Ševčík tyč. Dambořice však opět dokázaly vstřelit branku z protiútoku. Do velké šance se po rohu dostal Mokroš, ale jeho hlavičku reflexivně brankář vyrazil. Hosté svou pohlednou kombinační hrou domácí hráče prakticky po celý zápas přehrávali a zaslouženě vyhráli 4:1.

Josef Anovčin ~ Petr HasoňMartin Ingr (69' Mich. Skočík) ~ Roman Bušek ~ Tomáš Šimčík ~ František ŠevčíkJiří Mokroš ~ Jaroslav Měchura ~ Zbyněk RychnovskýDušan MitríkJiří Fučík

8.11.2015Dambořice - Lužice 6:1 (2:0)více >>
9.8.2015Lužice - Dambořice 0:2 (0:1)více >>
20.4.2008Lužice - Dambořice 1:4 (1:3)
16.9.2007Dambořice - Lužice 0:0více >>
26.5.2007Dambořice - Lužice 2:1více >>
21.10.2006Lužice - Dambořice 4:1více >>